Brow Microfilling Pen – Průlomová novinka ve světě obočí

13. Říjen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16806

Znáte to možná sami. Rádi byste pěkné, pravidelně vyplněné a hustě vypadající obočí, ale ne všechny produkty vypadají přirozeně. Možná se Vám zalíbil trendy Microblading – vláskovaná technika permanentního tetování na kůži. Ale bolest z tetování a nejistý výsledek můžou odradit, stejně jako časem blednoucí barva. Benefit ale přichází s novinkou bez závazků!

Společnost Benefit Cosmetics je současnou nejprodávanější značkou na světě v segmentu obočí a dilemata s ním pomocí svých produktů a BrowBarů řeší již od roku 1976. V nedávném průzkumu zjistili, že ženy touží po produktu s přirozeným efektem, který by napadoboval samotné chloupky. A tak se zrodilo pero na obočí Brow Microfilling pen.

Pero má 3 vzestupné tenké a flexibilní hroty, které vykreslí uvěřitelné chloupky snadno a rychle. Každá špička pera je vyrobena z pevného nylonu. Ze středu pera vychází barva, a hroty poté vytváří jemné a rovnoměrné linie. Brow Microfilling Pen obsahuje barvu, která vypadá jako tetování a přilne ke kůži i chloupkům. Barva je lehounké konzistence, je možné ji vrstvit a snadno se na obočí nanáší. Obsahuje látky, které vytváří film, díky kterému barva na obočí drží. Díky těmto látkám je barva voděodolná, nerozmazává se a je také odolná vůči vlhkosti, a to až po dobu 24 hodin. Vytvoříte tak obočí, které drží na místě, ať již děláte cokoliv. 

Brow Microfilling Pen je dostupný v 4 přirozených odstínech. Tyto odstíny byly navrženy tak, aby perfektně seděly na všechny odstíny obočí – od světlého, přes střední odstíny až po tmavé obočí. Dané odstíny se přizpůsobí Vašemu tónu pleti, ať již má Vaše pleť teplý nebo studený podtón.

Produkt se dá skvěle kombinovat s dalšími výrobky, ať už preferujete například pudr pro zvýraznění hran obočí nebo gel, který dodá objem, barvu a zafixuje. Vyzkoušet můžete například objemový gel Gimme Brow + nebo paletku na obočí Brow Zings Pro Palette plnou pudrů a vosků. Pokud jste milovníky tužek, pak Vám nemůže uniknout precizní bestseller Precisely, my Brow Pencil.

Nyní si můžete užívat perfektního přirozeného obočí bez bolesti a bez závazků!

Galerie