Bubibubi ties, český výrobce originálních kravat a jiných doplňků

Hana Benešová
08. Únor 2019

Bubibuti ties je česká značka, která se specializuje na ruční výrobu originálních doplňků. Vše si zde vyrábí sami a v menších množstvích. Pro klasické kravaty vybírají ty nejkvalitnější vlněné i hedvábné látky, které zaujmou svojí texturou a stylově doplní Vaši sbírku kravat. Nabízí, kšandy, kapesníčky do saka, manžetové knoflíčky, ozdoby do klopy i kolekce pro dámy.

Pánské kravaty Bubibubi ties stylově doplní řadu kravat v mužském šatníku. Kravaty jsou ušity z Sitalských a anglických hedvábných a vlněných látek, k nimž v Bubibubi ties přidávají kvalitní bavlněné látky se zajímavými vzory. Kravaty vypadají skvěle jak k oficiálnímu, tak k méně oficiálnímu outfitu. Samozřejmostí je precizní zpracování, ručně šitý zadní šev a dárková krabička.

Zajímavé jsou také Twin kravaty, které jsou šity ze dvou různých bavlněných látek tak, aby se zajímavě doplňovaly jak vzorem, tak barvou. Kontrastní tenký konec můžete (ale taky nemusíte) nechat vykukovat. Pánské kravaty mají ručně šitý zadní šev, slim střih a skvěle se hodí do casual i formálnějšího outfitu. Pokud byste chtěli tuto kravatu sladit s kapesníčkem do saka, tak můžete zvolit kapesníček z látky, která je na tenkém konci kravaty.

Pokud nejste kravatový typ, dejte šanci vázacímu motýlkovi. Nezáleží na tom, jestli se chystáte na svatbu nebo jen do práce, pánský motýlek bude svěžím a stylovým doplňkem Vašeho šatníku. Originálním kouskem jsou oboustranné vázací pánské motýlky, kdy jsou v jednom motýlku schované čtyři!

U Bubibubi ties si můžete objednat také pánské šle, díky nimž udržíte své kalhoty vždy upravené na svém místě. Pro dámy vyrábí Bubibubi ties dámské kravaty. Tento univerzální doplněk zaujme skutečně každého. Mašli lze zapnout kolem krku, ale také uvázat na více způsobů. U oboustranných kravatek je variant uvázání ještě více.