Buďte krásná a sebevědomá s růžovými produkty Alteya organics

Klára Kudrnáčová
23. Září 2019

Firma Alteya Organics do ČR přišla z bulharského Údolí růží, které je domovem jedinečné odrůdy růže s názvem Bulgarian Rosa Damascena. Firma tyto růže pěstuje a následně destiluje do podoby růžového oleje. Tradice pěstování růží sahá v Alteya Organics až k začátku 20. století, ovšem tato odrůda se začala pěstovat již v roce 1664. Alteya Organics si dává za cíl propojit tradici, moderní vědu a výzkum, který se zaměřuje na pěstování a destilaci růžového oleje, čímž se snaží pomáhat nejen zákazníkům, ale hlavně životnímu prostředí. 

S ohledem na životní prostředí firma všechny receptury pečlivě zkoumá a klinicky testuje na bezpečnost a účinnost. Snaží se, aby všechny výrobky byly kvalitní a ekologické, proto nepoužívá žádné geneticky modifikované organismy, chemická hnojiva ani přísady. V jejich produktech byste marně hledali umělá barviva, parafín, vazelínu, parabeny, minerální oleje ani jiné chemické konzervanty. Proto se taky výrobky Alteya Organics pyšní mezinárodně uznávaným BIO certifikátem USDA.

Bio růžová voda

Bio růžová voda

Po náročném dni udělejte radost své pleti stoprocentně čistou a parou destilovanou Bio růžovou vodou z odrůdy Rosa Damascena. Čistí a hydratuje problémovou pleť s akné, unavenou pleť regeneruje a omlazuje. Její účinek je zvýšen díky termální vodě bohaté na minerály a stopové prvky. Používejte ji především v letních dnech, kdy má pleť sklon k vysoušení. Lze ji využít i jako fixátor make-upu či při výrobě domácích masek na pleť i na vlasy. Pro všechny typy pleti je vhodné použít Čistící gel na tvář obohacený růžovým a jasmínovým olejem, který důkladně vyčistí pokožku od make-upu, nadbytečného mazu a dalších nečistot. Po vyčištění získáte jemnou a rozzářenou pleť.

Čistící gel na obličej s grepem a pakostem

Čistící gel na obličej s grepem a pakostem

Seznamte se se světově uznávaným přípravkem v boji proti stárnutí, Pleťovým regenerujícím sérem Rosa Damascena. Už po 15 minutách po nanesení uvidíte zjemnění vrásek, vaše pokožka dostane vysokou dávku výživy. Již po 30 dnech dochází k celkové změně pokožky, pomáhá redukci vrásek téměř o 13% a kruhů pod očima až o 14%. Super výsledky zajišťuje vysoký obsah růžového oleje, extraktu ze vzácného lanýže a mořského bio-aktiv komplexu. Přípravek zlepšuje elasticitu pokožky, pleti dodá dlouhodobou hydrataci, zvýšenou skoro o 50%. Omládněte již po chvilce používání tohoto séra!

Regeneračné pleťové sérum Bio Damascena Alteya

Regeneračné pleťové sérum Bio Damascena Alteya

Na pokožku kolem očí vyvinula Alteya Organics Oční hydratační krém Bio růže a jasmín. Růžový olej, extrakt z granátového jablka a kyseliny hyaluronové pomáhají v boji proti černým kruhům pod očima, zmírňují otoky a dodávají očím mladistvý vzhled. Krém je třeba nanést od vnějšího koutku oka k vnitřnímu, důležitá je také péče o víčka, která mohou být po spánku velmi unavená a napuchlá. Díky očnímu krému bude jejich opuchnutí redukováno až o 80%! Jste těhotná a děsíte se strií? Pak vyzkoušejte Olej, který pomáhá předcházet jejich tvorbě. Bio tělový olej proti striím používejte během těhotenství i po něm. Díky kombinaci růžového, mandlového a jojobového oleje pomáhá udržet pokožku elastickou, jemnou a vyživenou. Zlepšení jejího stavu zjistíte už po prvním použití. 

Oční hydratační krém růže a jasmín

Oční hydratační krém růže a jasmín

Bio přírodní olej z růží Rosa Damascena obsahuje více než 300 přírodních ingrediencí a je jedinečný svoji specifickou vůní. Navíc má antibakteriální vlastnosti, proto je vhodný i pro citlivou pokožku. Hýčkejte se přírodními produkty Alteya Organics a vaše pleť se bude cítit jako v bavlnce.

Bio růžová voda
Čistící gel na obličej s grepem a pakostem
Regeneračné pleťové sérum Bio Damascena Alteya
Oční hydratační krém růže a jasmín
Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor