Bugatti vyrobené na míru: The Little Car Company uvádí na trh špičkový konfigurátor Bugatti Baby II

02. Únor 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 21817

Společnost The Little Car Company, která zahrnuje jedinečný a osobní styl Bugatti Baby II, spustila svůj zcela nový online konfigurátor Bugatti Baby II. Tento špičkový konfigurátor, vyvinutý ve spolupráci s renomovanou agenturou pro vývoj softwaru, Ibisdev, dává zákazníkům možnost navrhnout si vlastní specifikaci a zároveň prohlížet svůj výtvor ve 3D rozšířené realitě (AR). Tato inovativní technologie umožňuje uživatelům přepravovat své Bugatti Baby II přímo do jejich domova, kanceláře nebo garáže.

Bugatti Baby II je vyrobeno ve spolupráci se slavnou francouzskou značkou a je současnou poctou původnímu mistrovskému dílu Ettore Bugatti Type 35 z roku 1926. Vozidlo vyvinulo Bugatti ve spolupráci s The Little Car Company na oslavu 110. výročí ikonické značky, která zachovává historii Bugatti a zároveň povzbuzuje novou generaci nadšenců Bugatti.

Radost, kterou Bugatti Baby II vyvolává, nyní začíná ještě předtím, než usednete za volant, a díky novému konfigurátoru The Little Car Company si zákazníci mohou užít skutečně jedinečný proces personalizace, když své Baby II upraví podle svých náročných požadavků. Potenciální zákazníci získají úplnou svobodu ve stylu a designu svého Baby II, počínaje výběrem jednoho ze tří modelů a stylů karoserie, než si vyberou ze široké škály designů exteriéru a interiéru a barev.

V souladu s tradicí a historií původního typu 35 byly barvy a kůže, ze kterých si zákazníci mohou vybrat, pečlivě upraveny tak, aby odpovídaly dobovému vkusu. Dokonce i názvy barev jsou oslavou dědictví Bugatti, přičemž barvy interiéru jako Helle Green a Raphanel Blue svědčí o ikonických jezdcích v závodní historii Bugatti. A pro ty, kteří mají modernější vkus, je k dispozici moderní výběr barev, jako je Bugatti Light Blue Sport, díky čemuž zákazníci mohou sladit své Baby II s nejnovějším Bugatti.

Chcete-li získat skutečnou představu o tom, jak bude jejich budoucí Bugatti Baby II vypadat, mohou zákazníci použít inovativní nástroj 3D AR společnosti The Little Car Company. Tato špičková technologie, kterou vlastní společnost The Little Car Company, umístí zákaznický design přímo před ně na jejich zařízení ve 100% měřítku, takže mohou přesně vidět, jak bude jejich Bugatti Baby II vypadat u nich doma, v kanceláři nebo garáži.

Ben Hedley, generální ředitel The Little Car Company, k tomu uvedl: „Když usednete za volant ikonického vozu, jako je Bugatti Baby II, je to o to sladší, když víte, že váš nákup byl přizpůsoben vašim vlastním specifikům. A se spuštěním našeho nového konfigurátoru byl proces personalizace, který nabízíme našim zákazníkům, ještě působivější, podrobnější a přizpůsobený na míru. „Náš tým tvrdě pracoval na tom, aby si zákazníci mohli proces výběru a navrhování svého Bugatti Baby II skutečně užít, a náš nový konfigurátor AR umožňuje zákazníkům toto potěšení z pohodlí jejich domova nebo kdekoli, kde se rozhodnou prohlížet si své potenciální zákazníky. Věříme, že jsme vytvořili komplexní proces, který zákazníkům zajistí, že z výroby svého vozu budou mít stejné potěšení jako z řízení.“

Pomocí konfigurátoru si zákazníci mohou vybrat jednu ze tří verzí: Base, Vitesse a Pur Sang. Všechny verze Baby II jsou nabízeny výhradně s pohonem zadních kol s vysoce výkonnými brzdami, elektrickým pohonem a volitelnými jízdními režimy. Základní model přichází se dvěma režimy; Nováček, který je omezen na 20 km/h (12 mph) a 1 kW (1,3 k), a Expert, který je omezen na 45 km/h (30 mph) a 4 kW (5,4 k).

Modely Vitesse a Pur Sang obsahují jízdní režimy Novice a Expert doplněné o extra výkon z modernizovaného pohonného ústrojí. Odemknutý slavným klíčem Bugatti Speed ​​Key dává majitelům 10 kW (13,4 k) na hraní a nabízí maximální rychlost 70 km/h (42 mph). Model Pur Sang je však vytvořen z krásné, ručně tvarované hliníkové karoserie za použití stejných tradičních technik výroby karoserií jako původní typ 35 a jeho dokončení trvá více než 200 hodin.

Galerie