Burberry London England uvádí Blossom, novou dámskou eau de toilette

25. Červenec 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16638

Burberry uvádí Her Blossom, gurmánskou podobu původní Eau de Parfum, která je zahalená do zářivých tónů švestkových květů. Jedná se o lehoučkou a něžnou kombinaci rozkvetlých květin a jemných okvětních plátků, jež zachycuje duši jarního Londýna.

Tváří kampaně je Cara Delevigne, která symbolizuje energickou duši typické Londýňanky. Pro tuto novou interpretaci Her zachytil Juergen Teller Caru na sérii přirozených snímků na jaře v jejím rodném Londýně. V kampani Cara objevuje parky zalité sluncem a pěšiny vedoucí rozkvetlými záhony… Ukazuje rostliny i zvířata, která novou vůni ztělesňují.

Burberry Her Blossom navrhl mistr perfumér Francis Kurkidjan. Vůně se otevírá tóny mandarinky a růžového pepře, které jsou zabalené do švestkových květů a pivoňky. Ve spodních tónech zaznívají krémové noty santalového dřeva a pižma, které této lehoučké ovocné kompozici dávají hřejivost a hloubku. Její autor řekl: „Burberry Her Blossom eau de toilette našla inspiraci v londýnských parcích uprostřed jara. Spojení švestkových květů, citrusových nót a jemných okvětních plátků pivoňky vytváří překvapivý květinový vánek. Krémové santalové dřevo a lehký motiv pižma doplňují lahodný a příjemný rukopis něžné ženskosti.“

Čistý design flakónu je inspirován archivní vůní Burberry. Zdobí jej bílý uzávěr, který zastupuje rozkvetlé stromy. Hladké prohnuté sklo nahoře krášlí zlatý kroužek, který si můžete doplnit o iniciály. Burberry Her Blossom eau de toilette je v prodeji od 1. června 2019 ve vybraných parfumeriích.

Galerie