Business tour PGA v rámci Moneta Czech PGA Tour

PGA
Začátek akce
15. 05. 2019 10:00
Konec akce
06. 10. 2019 18:00
Místo konání
Golfová hřiště ČR
Přejít na Web
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
- Není Určen -

V letošním roce, v rámci Moneta Czech PGA Tour se manažeři a jednatelé firem mohou těšit na sérii turnajů v rámci Business Tour. Budou tak mít možnost potkat se a zahrát si s českými i zahraničními golfovými profesionály na jednom hřišti.

Golf je ideální pohyb k udržení vitality a relaxaci zároveň. Golf umožňuje rozsáhlé možnosti cestování a poznávání nových přátel i navazování obchodních kontaktů, je to sport, ale také společenská událost. Pro manažery a podnikatele nemusí být golf jen pohodovou relaxací, ale během hry se řeší i důležitá obchodní jednání. Navazují se zde přátelství a obchodní partnerství.

Pro letošní rok PGA of Czech Republic nachystalo novinku, kterou je Business Tour, jež bude součástí vybraných turnajů v rámci Moneta Czech PGA. Série prestižních golfových turnajů Business Tour se tak uskuteční na nejlepších hřištích v České republice, nabízí skvělé služby a perfektní organizaci, pro spokojenost i těch nejnáročnějších požadavků golfových profesionálů, jejich hostů, tak VIP manažerů. Účastníci Business Tour si užijí nejen tu nejvyšší úroveň golfu, ale také příjemnou atmosféru k navázání nových obchodních a společenských kontaktů.

V dnešním podnikatelském prostředí je klíčem k úspěchu právě síť obchodních kontaktů. Díky golfu si můžete zlepšit stávající obchodní vztahy a v neposlední řadě si užít atmosféru golfových profesionálních turnajů po boku špičkových českých a zahraničních golfových profesionálů.

Termíny turnajů pro sezónu 2019

15. – 18. 5. Moneta Czech PGA Tour Austerlitz
01. – 03. 6. Moneta Czech PGA Tour Karlštejn
07. – 09. 6. Moneta Czech PGA Tour Kácov
18. – 20. 7. Moneta Czech PGA Tour Ropice
20. – 23. 7. Moneta Czech PGA Tour Albatross
01. – 04. 8. Moneta Czech PGA Tour – WGM Beroun
07. – 09. 9. Moneta Czech PGA Tour Čeladná
03. – 6. 10. Moneta Czech PGA Tour – Grand finále Kaskád

Fotogalerie