NEWS & ARTICLES

BYLA UVEDENA DRUHÁ BUGABOO DIESEL DENIM KOLEKCE

ARTICLE BY

Lifestylové značky Bugaboo a Diesel se spojily a navrhly novou kolekci, kde hraje hlavní roli Denim.

Kompletní změnou prošel terénní kočárek Bugaboo Buffalo. Nová kolekce je obohacena o džínovou tašku s koženými detaily a funkčními vnitřními kapsami.
K dispozici je též speciální edice Bugaboo by Diesel univerzální vložky do kočárku,fusaku, slunečníku a moskytiéry v maskáčových potiscích z první kolekce.

Bugaboo by Diesel Denim kolekci charakterizuje opraný a speciálně upravený denim, který je ručně trhaný a se stříkanci v různých odstínech džínoviny. Díky Bugaboo by Diesel Denim kolekci vyniknete z davu!
Bugaboo Buffalo by Diesel je dodáván s modrým eloxovaným podvozkem, sluneční denim opranou stříškou, korbou a sedačkou a mnoha novými a zajímavými detaily.

Černé detaily koženého vzhledu na rukojeti a sedačce dodávají kočárku rebelský styl. K dispozici je také ve stejném duchu denimu a kůže zhotovená taška, která může být zavěšena na rukojeti Bugaboo Buffalo.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DIESEL
222 317 647
diesel@lbm.cz
Pařížská 28, 110 00 Praha 1

Firemní články

Diesel Black Gold představuje kolekce pro podzim a zimu 2017

13.7.2017

Ústředním prvkem kolekce Diesel Black Gold pro podzim/zimu 2017 jsou dlouhé, štíhlé siluety. Celá linie se s nostalgií ohlíží do historie módy. Jemnocit raných devadesátých let utváří novou městskou koncepci.

Diesel boří všechny bariéry svou novou komunikační platformou MAKE LOVE NOT WALLS

28.2.2017

Iniciativa #maklelovenotwalls se prostřednictvím fotografií a řady globálních akcí snaží nabourávat hranice našeho smýšlení, včetně reálných zdí, které nás rozdělují, a dává nám všem možnost spojit síly ve jménu harmonie a lásky. Tato snaha přichází v historicky zásadním okamžiku, kdy je, jak se zdá, na vzestupu nenávist, omezenost a strach.

Diesel Living, revoluční kousky jako stvořené do vašeho domova

3.1.2017

Diesel je kultovní a stylová značka, která již dlouhou dobu nevyrábí pouze oblečení. Spolupracuje mimo jiné s italským módním domem Seletti, a vytváří tak řadu interiérových doplňků. Diesel Living, tým kreativních designérů, spolupracuje s návrhářským týmem Seletti a vytváří sbírku revolučních kousků.

BYLA UVEDENA DRUHÁ BUGABOO DIESEL DENIM KOLEKCE

29.9.2015

Lifestylové značky Bugaboo a Diesel se spojily a navrhly novou kolekci, kde hraje hlavní roli Denim.

Official Press Release

DIESEL PŘINÁŠÍ MODERNÍ DESIGN PRO MLADÉ

19.12.2014

DIESEL je známou značkou, kterou si dáváme ponejvíce do spojitosti s módní oblečením převážně pro mladé. Asi vůbec nejvíce je známá pro své stylové džíny. jedná se o italskou značku, která světlo světa spatřila v roce 1978.

Official Press Release

NEO-NEOKLASICISTNÍ KAMPAŇ DIESEL PREFALL 2014

28.7.2014

I když je žhavé léto uprostřed sezóny, obchody již vybízí, abyste nezapomněli na to, co přijde po létě…

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE DIESEL BLACK GOLD PRE FALL 2014

5.6.2014

Ptáte se, co se bude nosit letos na podzim? Uniformy a vojenské oblečení se strukturovanými liniemi, ozdobnými akcenty a potisky zřetelně dávající najevo, kam dámská kolekce směřuje. Tak přesně taková je dámská kolekce DIESEL BLACK GOLD PRE FALL 2014.

Official Press Release

DIESEL - CESTA K DUŠI ROCKU

27.2.2014

Zasněte se vydejte se na cestu do hudebních klubů, jako jsou Hacienda v Manchesteru a londýnský Marquee, cestou se zastavte ve všech energií pulzujících místech mezi nimi.

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE DIESEL - CESTA K DUŠI ROCKU

27.2.2014

 
Dámská kolekce Diesel SS14 je smělá, odvážná a žije rockem.

Official Press Release

PÁNSKÁ KOLEKCE DIESEL BLACK GOLD

28.1.2014

Značka Diesel pod kreativním vedením Andrease Melbostada byla s pánskou kolekcí hostem 85. ročníku módního veletrhu Pitti Immagine Uomo ve Florencii.
V kolekci jsou jasně patrná ikonická mužská témata – vojenský a rockerský vliv. Přiměřeně drzá a přísná – tak působí pečlivě vyvedená mužská silueta v této kolekci.