NEWS & ARTICLES

Diesel Black Gold představuje kolekce pro podzim a zimu 2017

ARTICLE BY

Ústředním prvkem kolekce Diesel Black Gold pro podzim/zimu 2017 jsou dlouhé, štíhlé siluety. Celá linie se s nostalgií ohlíží do historie módy. Jemnocit raných devadesátých let utváří novou městskou koncepci.

Důvěrně známý původní styl byl zborcen, aby mohl opět ožít v novém looku s odlišným smyslem. Změnily se proporce i funkce. Motorkářská bunda se stává prodlouženým kabátem z jehněčí kůže, transformuje se do koženého trenčkotu nebo maxisukně, která má vpředu zapínání na zip. K základním kouskům šatníku patří kalhotová sukně i sukně s laclem.

Úpletové maxišaty s rolákem vytváří celistvou prodlouženou siluetu a svým vrstvením odkazují na znovu objevené městské ikony. Celá kolekce se nese ve znamení prvků kdysi typických výhradně pro pulovry, jako jsou odepínací límce, rukávy, manžety, nárameníky a rukavice z žebrovaného úpletu.

Detaily převzaté z lacláčů a džín udávají tón splývavým maxišatům. Drobné geometrické vzory rozstřihaného fuláru a kravat byly znovu vzájemně pospojovány.
Denim se dočkal krejčovského přepracování, na scénu přichází oblekové látky a lemování jehněčí kůží. I volnější džíny s širokými nohavicemi jsou ušity ze směsi surového a opraného denimu.

Kožené a semišové tenisky udrží dívky nohama na zemi, zatímco úzké pásky zdůrazní pas.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DIESEL
222 317 647
diesel@lbm.cz
Pařížská 28, 110 00 Praha 1

Firemní články

Diesel Black Gold představuje kolekce pro podzim a zimu 2017

13.7.2017

Ústředním prvkem kolekce Diesel Black Gold pro podzim/zimu 2017 jsou dlouhé, štíhlé siluety. Celá linie se s nostalgií ohlíží do historie módy. Jemnocit raných devadesátých let utváří novou městskou koncepci.

Diesel boří všechny bariéry svou novou komunikační platformou MAKE LOVE NOT WALLS

28.2.2017

Iniciativa #maklelovenotwalls se prostřednictvím fotografií a řady globálních akcí snaží nabourávat hranice našeho smýšlení, včetně reálných zdí, které nás rozdělují, a dává nám všem možnost spojit síly ve jménu harmonie a lásky. Tato snaha přichází v historicky zásadním okamžiku, kdy je, jak se zdá, na vzestupu nenávist, omezenost a strach.

Diesel Living, revoluční kousky jako stvořené do vašeho domova

3.1.2017

Diesel je kultovní a stylová značka, která již dlouhou dobu nevyrábí pouze oblečení. Spolupracuje mimo jiné s italským módním domem Seletti, a vytváří tak řadu interiérových doplňků. Diesel Living, tým kreativních designérů, spolupracuje s návrhářským týmem Seletti a vytváří sbírku revolučních kousků.

BYLA UVEDENA DRUHÁ BUGABOO DIESEL DENIM KOLEKCE

29.9.2015

Lifestylové značky Bugaboo a Diesel se spojily a navrhly novou kolekci, kde hraje hlavní roli Denim.

Official Press Release

DIESEL PŘINÁŠÍ MODERNÍ DESIGN PRO MLADÉ

19.12.2014

DIESEL je známou značkou, kterou si dáváme ponejvíce do spojitosti s módní oblečením převážně pro mladé. Asi vůbec nejvíce je známá pro své stylové džíny. jedná se o italskou značku, která světlo světa spatřila v roce 1978.

Official Press Release

NEO-NEOKLASICISTNÍ KAMPAŇ DIESEL PREFALL 2014

28.7.2014

I když je žhavé léto uprostřed sezóny, obchody již vybízí, abyste nezapomněli na to, co přijde po létě…

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE DIESEL BLACK GOLD PRE FALL 2014

5.6.2014

Ptáte se, co se bude nosit letos na podzim? Uniformy a vojenské oblečení se strukturovanými liniemi, ozdobnými akcenty a potisky zřetelně dávající najevo, kam dámská kolekce směřuje. Tak přesně taková je dámská kolekce DIESEL BLACK GOLD PRE FALL 2014.

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE DIESEL - CESTA K DUŠI ROCKU

27.2.2014

 
Dámská kolekce Diesel SS14 je smělá, odvážná a žije rockem.

Official Press Release

DIESEL - CESTA K DUŠI ROCKU

27.2.2014

Zasněte se vydejte se na cestu do hudebních klubů, jako jsou Hacienda v Manchesteru a londýnský Marquee, cestou se zastavte ve všech energií pulzujících místech mezi nimi.

Official Press Release

PÁNSKÁ KOLEKCE DIESEL BLACK GOLD

28.1.2014

Značka Diesel pod kreativním vedením Andrease Melbostada byla s pánskou kolekcí hostem 85. ročníku módního veletrhu Pitti Immagine Uomo ve Florencii.
V kolekci jsou jasně patrná ikonická mužská témata – vojenský a rockerský vliv. Přiměřeně drzá a přísná – tak působí pečlivě vyvedená mužská silueta v této kolekci.