Soutěž o IPL epilátor Philips Lumea IPL 9900 Series

win

Konec soutěže
29. 05. 2024 20:00
Celková cena výher
14999 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
PHILIPS

Vyhrajte nejchytřejší a nejúčinnější IPL epilátor Philips Lumea IPL 9900 Series a užijte si celý rok bez chloupků!

Zapomeňte na bolestivé metody odstraňování chloupků, které fungují jen krátkodobě. Philips Lumea vás zbaví nikdy nekončících starostí s holením a vytrháváním chloupků. Stačí několik snadných ošetření a budete si moci vychutnávat hedvábně hladkou pokožku až 12 měsíců. Bez podráždění, zarůstajících chloupků nebo nepříjemných pupínků.

Čtyři chytré nástavce si poradí s každou částí těla a dokonale se přizpůsobí vašim křivkám. Senzor SmartSkin zatím automaticky doporučí pohodlnou intenzitu záblesku přímo na míru vaší pokožce, takže Lumeou můžete ošetřovat i ty nejcitlivější partie. Přístroj je účinný na přírodní blond, hnědé a černé chloupky. Díky chytré technologii SenseIQ rozpozná barevný tón vaší pleti a sám vybere nejvhodnější nastavení světla. Použít ho můžete na kůži v odstínu od velmi světlé až po tmavě hnědou, Lumea tak dokáže zohlednit i případné sezónní opálení.

K dispozici je navíc šikovná mobilní aplikace s novými funkcemi SkinAI, které využívají umělou inteligenci. Ta zanalyzuje proces odstraňování chloupků a poradí vám se správnou technikou provedení ošetření i s péčí o pleť pro ještě lepší výsledky. A protože pro nejlepší výsledky je zásadní pravidelnost, oceníte ji i při plánování jednotlivých ošetření.

Ošetření pomocí Philips Lumea zvládnete sama v pohodlí domova, třeba při sledování seriálů. Již po prvních třech použitích epilátor odstraní až 92 % chloupků a zanechá pokožku zářivě hladkou. Navíc, na rozdíl od řady jiných způsobů epilace, IPL nebolí, nedráždí pokožku a omezí výskyt zarůstajících chloupků nebo nevzhledných pupínků.

  • Nová generace přístroje Lumea IPL řady 9900 je zatím nejrychlejším a nejefektivnějším IPL epilátorem od značky Philips.
  • Má 4 vyměnitelné nástavce na tělo, obličej, podpaží a bikiny.
  • Díky technologii SenseIQ přizpůsobí intenzitu světla vaší pokožce a aplikace SkinAI se pak postará o ten nejlepší výsledek i péči o pleť.
  • Lumeu můžete používat s kabelem i bez – kdekoli a kdykoli.
  • Vydrží minimálně 450 000 záblesků, je na ni poskytována 5letá záruka a garance viditelných výsledků do 90 dní.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete zde.

IPL epilátor Philips Lumea IPL 9900 Series

IPL epilátor Philips Lumea IPL 9900 Series

Výherci

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat