Soutěž o 5 balení krmiva pro kočky Whiskas

Konec soutěže
31. 05. 2024 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Whiskas

Člověk a kočka představují dva odlišné druhy spojené neobvyklým a silným vztahem. To, že si kočky velmi cení předvídatelnosti a rutiny, se odráží i v jejich stravovacích návycích. Pro udržení jejich pohodlí a zdraví je nejlepší podávat jim jídlo pravidelně a včas. Protože jsou přirozeně samotářské, preferují často konzumovat jídlo bez přítomnosti ostatních. A proto, pokud jich máte doma více, může být vhodné je krmit odděleně, aby měly každá svůj klid a prostor. Dalším důležitým aspektem je čistota, která je pro ně klíčová. Jsou nesmírně citlivé na hygienu svého jídla a misky, a mohou odmítnout jíst, pokud je miska špinavá nebo pokud je jejich jídlo příliš blízko k jejich toaletě.

Některé mohou mít specifické preference ohledně své misky. Mohou například nepřijímat misky, jejichž okraje se dotýkají jejich citlivých fousů. V takovém případě je vhodnější použít plochý talíř nebo širokou misku. Některé kočky mají tendenci konzumovat svůj pokrm velmi rychle, což může vyústit v nepříjemnosti či zvracení. Pro řešení této situace existují speciálně navržené misky a hračky, které kočky motivují k pomalejšímu příjmu potravy.

Objevte krmivo od značky Whiskas, které je navrženo s láskou ke kočkám. Každá kapsička obsahuje výživné masité nebo rybí kousky různých variací, takže vaše kočka může objevovat nové chutě a textury, které jí dodají zdravý start do života. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s odborníky z veterinárního centra Waltham tak, aby poskytovalo vyváženou stravu s potřebnými živinami. Obsahuje kvalitní maso, vitamíny a minerály, které pomáhají udržovat zdravou srst, zdravé trávení a správnou hmotnost koček. Rovněž podporuje imunitní systém a celkové zdraví koček. Díky tomu bude vaše kočka šťastná, zdravá a při každém jídle s radostí poběží k misce.

Výherci

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat