Calvin Klein Eternity Flame, vůně pro dokonalý pár

Redakce Luxus.cz
04. Duben 2019
Čtenost článku je: [?]

Milujete se, jste na sobě závislí a chcete spolu být každou volnou chvíli. Máte stejný vkus na módu, design či vůně? Pokud ano, právě pro vás, pro dokonalý pár, je ideální parfémová novinka letošního roku od značky Calvin Klein s názvem Eternity Flame. Když budete spolu, budete dokonale ladit, když bez sebe, stále budete spojeni, a to touto opojnou vůní.

U zrodu obou vůní stál parfumér Laurent Le Guernec. Eternity Flame for Women je orientálně-květinová vůně, v níž vyniká typicky orientální složka labdanum. V hlavě vůně je mandarinka, v srdci hrachor vonný. Šťavnatá mandarinka krásně osvěží, květy hrachoru dodají parfému eleganci a příjemně hřejivá pryskyřice, labdanum navodí atmosféru starodávného Orientu. Tato vůně potěší vaše tělo i mysl. Díky ní se budete cítit uvolněně stejně, jako když si doma zapálíte aroma svíčku. Stejně uvolněně se budete s parfémovanou vodou Eternity Flame for Women cítit kdekoliv, budete pozitivní a sebevědomá.

Pánská verze této toaletní vody, Eternity Flame For Men, je plna smyslnosti a vášně. Ač se na první pohled může zdát, že Eternity Flame For Men, je tvořena naprosto nesourodými složkami, opak je pravdou. Vůně v sobě propojuje osvěžující ananas s aromatickým rozmarýnem, hřejivými tóny ambry, labdanové pryskyřice a kůže tak mistrně, že výsledkem je dokonale sladěná vůně, díky níž se zviditelníte a stanete se jedineční. Stejně jako láska k vaší drahé polovičce.

Elnino.cz