CAROLLINUM otevírá v Pařížské ulici v Praze nejnovější butik ROLEX

Redakce
24. Září 2019
Čtenost článku je: 14976 [?]

Společnosti Carollinum a Rolex dnes slavnostně otevřely v centru Prahy butik značky Rolex v nejnovější koncepci a designu. Otevření jediného značkového butiku značky Rolex v ČR se ve společnosti majitelky Carollina Tamary Kotvalové osobně zúčastnil i globální CEO společnosti Rolex Jean-Frédéric Dufour.

Butik se nachází na nejprestižnější nákupní ulici Pařížská, v památkově chráněné části historického Starého Města, na rozmezí Pařížské a Široké ulice v Praze. Nový obchod o rozloze 160 m2 nabízí profesionální a odborné znalosti v elegantním prostředí, které podporuje pocit harmonie, diskrétnosti a intimity ve spojení se značkou Rolex, která stanovuje standardy v hodinářství již více než jedno století.

„Rolex je synonymem kvality a dokonalosti v oboru luxusního zboží. V Praze oficiálně zastupujeme značku již 15 let a jsme velmi hrdí na to, že Carollinum nyní rozšiřuje jediný monobrandový butik Rolex v České republice. Carollinum Rolex Boutique patří mezi největší v celém středoevropském regionu a pyšní se kromě nového designu i výrazně větším prostorem, díky čemuž poskytuje atraktivní a bezkonkurenčně nejširší nabídku hodinek značky Rolex. Poskytujeme v něm nejvyšší standardy kvality a služeb, které jsou nedílnou součástí značky Rolex i našeho vlastního podnikání,“ uvedla Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.

 

JEDEN BOUTIQUE, CELÝ SVĚT ZNAČKY ROLEX

Každý prvek designu interiéru má punc elegance a estetiky značky Rolex a vyzařuje hodnoty korunky Rolex. Dokonalost, přesnost a pozornost vůči detailům vycházejí z pečlivého výběru barev a vzorů v kování i vybavení. Citlivé osvětlení zdůrazňuje krásu širokého výběru modelů Rolex ve vitrínách lemovaných béžovou kůží s bronzovými lištami.

Nepřehlédnutelná smaragdová vodní stěna zdůrazňuje bohaté dědictví Rolexu – její motiv s vlnami odkazuje na ikonický Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky na světě. Tato intenzivní zelená  se objevuje v celém designu butiku v akcentech, které harmonicky dotvářejí jeho renovovanou barevnou paletu. Stěny mísí textury z hnědého ořechového dřeva s béžově zbarveným kamenem a ručně vytvořenými štukaturami ve vzoru.

CAROLLINUM otevírá v Pařížské ulici v Praze nejnovější butik ROLEX, jeden z největších ve Střední  a východní Evropě- Unikátní designové prvky v butiku Rolex připomínají jeho lokalitu Prahy a České republiky: jsou jimi béžová stěna s vizualizací stověžatého města Prahy a speciální skleněný lustr v přední, uvítací části butiku, který byl speciálně pro tento účel vyroben známou a renomovanou sklářskou společností z České republiky

O SPOLEČNOSTI CAROLLINUM

Carollinum je česká rodinná společnost, lídr v prodeji luxusních hodinek a doplňků. V Praze v Pařížské ulici provozuje jediný značkový butik Rolex v ČR, butik exkluzivní značky Patek Philippe a výběrový multibrandový butik s hodinkami Carollinum. Celkově společnost zastupuje 16 značek a nabízí široký sortiment hodinek, psacích potřeb, kožených výrobků a doplňků. Vlastníkem rodinné společnosti je podnikatelka Tamara Kotvalová

O SPOLEČNOSTI ROLEX

Rolex, švýcarský výrobce hodinek se sídlem v Ženevě, je uznáván po celém světě pro svou odbornost a kvalitu svých výrobků. Hodinky Oyster Perpetual a Cellini, všechny s certifikací „Superlative Chronometer“ pro svou přesnost, výkon a spolehlivost, jsou symboly dokonalosti, elegance a prestiže. Na každém Oysteru od Rolexu je napsáno slovo „Perpetual“ (nadčasový). Je to ale více než pouhé slovo na číselníku – je to filozofie, která ztělesňuje vizi a hodnoty společnosti Rolex. Zakladatel společnosti Hans Wilsdorf jí vštípil princip neustálé snahy o dokonalost, která by ji posouvala kupředu. Díky tomu se Rolex stal průkopníkem ve vývoji náramkových hodinek a mnoha významných hodinářských inovací, jako jsou Oyster, první vodotěsné náramkové hodinky, které byly uvedeny v roce 1926, a Perpetual rotor, samonatahovací mechanismus strojku vynalezený v roce 1931. Rolex si za svou historii registroval více než 500 patentů. Rolex je kompaktní a nezávislou manufakturou, která pouze ve vlastní výrobě navrhuje, vyvíjí a zhotovuje základní součástky svých hodinek, od odlévání speciálních zlatých slitin po výrobu, řemeslné zpracování, montáž a dokončení hodinového strojku, pouzdra, číselníku a náramku. Kromě toho se Rolex aktivně podílí na podpoře umění a kultury, sportu a průzkumu přírody, jakož i na dalších aktivitách, které hledají řešení na ochranu naší planety.

CAROLLINUM

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Firemní články

Značka IWC Schaffhausen představila novinky z kolekce Pilot’s Watches
Nové dámské hodinky od Patek Philippe září barvami i drahými kovy
Značka Rolex představila tři modely z kolekce Oyster Perpetual Sky-Dweller
Značka A. Lange & Söhne exkluzivně v butiku Carollinum
Hodinářská značka Rolex představila nové modely z rodiny Oyster Perpetual Submariner
Breitling: Zmenšená ikona Navitimer míří k ženám
Prestižní značka ve výrobě hodinek Rolex
CAROLLINUM otevírá v Pařížské ulici v Praze nejnovější butik ROLEX
Veletrh luxusních hodinek Umění času proběhne v Rudolfinu 27. 11. 2018
Carollinum představuje ty nejzajímavější hodinky letošního roku
Carollinum představuje novinky Rolex 2016
TAG Heuer Aquaracer LUXUSNÍ ŠVÝCARSKÉ HODINKY ZNAČKY TAG HEUER NAJDETE V HODINÁŘSTVÍ CAROLLINUM V PAŘÍŽSKÉ
Piaget Altiplano SkeletonULTRA TENKÉ HODINKY PIAGET PRO MILOVNÍKY LUXUSU
DOKONALKÝ DÁREK NAJDETE V LUXUSNÍCH HODINKÁCH ROLEX
VYBERTE SI Z HODINEK ROGER DUBUIS
PŘEDSTAVUJEME LUXUSNÍ MODELY HODINEK 2015 OD PATEK PHILIPPE
CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE MODELY LUXUSNÍCH SPORTOVNÍCH HODINEK PANERAI
PRESTIŽNÍ HODINKY CELLINI TIME V HLAVNÍ ROLI
CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE NOVINKY A. LANGE & SÖHNE 2015
CAROLLINUM PŘEDSTAVILO DÁMSKÉ HODINKY BAUME & MERCIER PROMESSE
NEJTENČÍ MECHANICKÉ HODINKY NA SVĚTĚ - PIAGET ALTIPLANO 900PNEJTENČÍ MECHANICKÉ HODINKY NA SVĚTĚ - PIAGET ALTIPLANO 900P
VACHERON CONSTANTIN PŘEDSTAVUJE NOVINKY MALTE 2014
CAROLLINUM PŘEDSTAVUJE NOVINKY PATEK PHILIPPE 2014
PORTOFINO MIDSIZE VÁM ROZZÁŘÍ ZÁPĚSTÍ
NOVÁ EDICE HODINEK PILOT’S WATCH CHRONOGRAPH EDITION „LE PETIT PRINCE“
CAROLLINUM PŘEDSTAVILO HODINÁŘSKÉ NOVINKY CHANEL 2014
ROLEX PŘEDSTAVUJE NOVINKY OYSTER PERPETUAL
NOVINKY HAMILTON KHAKI AVIATION A JAZZMASTER 2014
ROGER DUBUIS EXCALIBUR ROUND TABLE: HODINKY INSPIROVANÉ ARTUŠOVSKOU LEGENDOU
NOVÉ HODINY VACHERON CONSTANTIN
A. LANGE & SÖHNE - NOVÁ EDICE HODINEK GRAND LANGE 1 LUMEN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže