Cartier je příkladem nenápadné elegance a tlumeného luxusu

12. Září 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24577

Francouzská značka Cartier, která je symbolem noblesy a kvality, přichází s novou kolekcí dekoračních a užitkových předmětů, které jsou inspirovány jejími ikonickými šperky. Kolekce se skládá ze dvou řad: Cartier Characters a Cartier Panthère Tropicale, které byly uvedeny současně, aby přivítaly léto s grácií a svobodou.

Kolekce Cartier Characters nabízí rafinovaný výběr bavlněných polštářků a cenného porcelánu v tyrkysové a korálové barvě, které jsou typické pro Cartierovu šperkovou paletu. Na předmětech se objevují tropické motivy a postavy zvířat, jako jsou tukan, krokodýl a palma, které zdobí šperkové misky, bonboniéry, porcelánové hrnky, klíčenky, pingpongové pálky a bohaté osušky. Kolekce je podle značky součástí „radostného vesmíru“, který je připraven na šik pikniky, plážové výlety a venkovní hry.

Kolekce Cartier Panthère Tropicale zase vzdává hold ikonickému zvířeti značky, panterovi, který je zobrazen v charakteristickém, ochranném tvaru. Panter se objevuje na různých předmětech, jako jsou svícnové lampy, stolní hodiny, vázy nebo svícny. Barva pantera je tmavě modrá s jemnými stříbrnými odlesky, které evokují noční atmosféru tropických lesů.

Produkty kolekce nejsou jen krásné na pohled, ale také praktické a funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je hliník, sklo nebo kůže. Jsou navrženy tak, aby zapadly do každého interiéru nebo exteriéru a dodaly mu nádech elegance a luxusu.

Galerie