Cartier na Českém lvu

26. Březen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13650

Předávání filmových cen Český lev je významnou společenskou událostí roku. Zúčastněné dámy vždy úzce dbají na to, aby byly krásné, elegantní a nepřehlédnutelné. A nezáleží pouze na šatech. Třešničkou na dortu jsou šperky. A jaký jiný šperkařský dům pro tak významnou událost zvolit, než Cartier. Šperky Cartier vynesly na slavnostním večeru Český lev 2019 herečky Jana Plodková a Zuzana Stivínová.

Jana Plodková ke své originální zlaté róbě zvolila náušnice Panthere de Cartier z 18k bílého zlata, kdy je každý kus náušnic osázený 97 diamanty. Kromě toho jsou v nich zasazeny 3 smaragdové kapky a onyx. Ruku jí zdobil prsten z kolekce Etincelle de Cartier, taktéž z 18k bílého zlata, osázený diamanty.

Herečka Zuzana Stivínová ozdobila svůj dekolt náhrdelníkem Agrafe de Cartier, který byl osázený 70 diamanty. Vyroben je z 18k zlata, stejně jako luxusní prsten Cartier z kolekce Paris Nouvelle Vague, který měla na prsteníčku. Jeho dominantou byl centrální diamant, kolem něhož byla spousta menších diamantů.

Galerie