Cartier v Paříži představil novou kolekci šperků Clash de Cartier

Redakce
25. Duben 2019
Čtenost článku je: 12848 [?]

Extravagantní, a přesto tak delikátní. Cartier představil v Paříži svoji nejnovější signaturní kolekci šperků Clash de Cartier. Oslava doslova revolučního designu této kolekce plné dynamičnosti, duality a protikladů trvala celé tři dny. Zahájena byla slavnostní večeří, která se konala v paláci Conciergerie.

Hostitel večera Cyrille Vigneron, President & CEO Cartier International, přivítal významné hosty, jejichž talent rezonuje s unikátní kreativitou francouzského domu Cartier. Nechyběl tu například herec Jake Gyllenhaal, režisérka Sofia Coppola, herečka Monica Bellucci, herečka a tvář kolekce Kaya Scodelario či herec Rami Malek. O zábavu se během večera postarala kapela L’Impératrice, zpěvačky Chris (ex. Christine & the Queens), zpěvák Billy Idol nebo skupina 2 Many DJ’s. 

Dům Cartier na představení kolekce Clash de Cartier proměnil na tři dny dvě lokace na náměstí Place Vendôme v místa, kde se střetává tvůrčí talent. Kreativní prostor čekal na návštěvníky v La Galerie, kde se odehrálo mnoho živých vystoupení a který ústil do obchodu s nahrávkami hudebníka  Michela Gauberta. Ten proslul právě svojí hudbou pro módní přehlídky slavných značek. Kreativita nechyběla ani v pop-up knihkupectví Galignani (nejstarším knihkupectví s anglicky psanými knihami na kontinentu).

Okna budovy oživily digitální animace Tiffany Godoy. V Bronx Brasserie pak své umění doslova servírovala skupina Ghetto Gastro ve svém originálním kulinářském vystoupení. Exkluzivní umělecká vystoupení probíhala po celou dobu také v butiku Cartier na Place Vendôme, kde si návštěvníci mohli kolekci Clash de Cartier prohlédnout a koupit. 

 

Galerie

Jake Gyllenhaal, foto: Francois Goize
Kaya Scodelario