Catering Melodie: moderní gastronomie není jen o dobrém jídle

Redakce Luxus.cz
20. Únor 2019

Catering Melodie je ryze českou cateringovou společností, která se po celou dobu svého úspěšného působení na trhu řídí heslem, že každý realizovaný event je originálem připraveným na míru pro jednotlivé zákazníky. Stejný důraz je kladen na cateringové akce jak pro desítky, tak pro tisíce hostů.

V Cateringu Melodie pracuje úzký kolektiv, který je na vysoké odborné úrovni a je plně připraven k vašim službám, k sestavení nabídky dle vašich představ i finančních možností.

 

Catering Melodie působí na českém trhu již od roku 1999. Za celou dobu své existence společnost poskytovala své služby celé řadě renomovaných společností a významných osobností. Všechny tyto akce se setkaly s velkým úspěchem a společnosti, se kterými měl Catering Melodie možnost spolupracovat, se staly jeho stálými zákazníky.

 

Jedinečný gastronomický zážitek dopřejete svým hostům, pokud si zvolíte Coctail menu. Obsahuje širokou nabídku Finger Food, Canapés nebo Spoon Art. Bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami tradiční české i mezinárodní kuchyně překvapíte při Obědovém buffetu. Profesionálním servisem ohromíte při servírovaném menu o několika chodech, zahrnujícím i výběr druhů vín. Menší akcí může být Coffee Break, k němuž je podávána káva, čaj, minerální voda a různé druhy ovocných džusů.

Kromě přípravy jídla zajistí Catering Melodie také aranžmá květin, profesionálního fotografa, limousine service, či svatební hostiny. Sestaví speciální menu a nabídku vín dle přání klienta. Uspořádá tematické party, zajistí vhodné prostory, pronajme technické vybavení, zajistí živou hudbu a DJ, ale také překladatelský servis. Zkrátka vše proto, aby váš event byl dokonalý!