Česká kozí Kosmetika Capri je světovým unikátem a dnes víme, že umí pomoci nejen s krásou, ale i se zdravím

Redakce Luxus.cz
07. Únor 2019
Čtenost článku je: [?]

Kosmetika Capri je výrobce první a jediné české kosmetiky s vysokým obsahem přírodního kozího mléka. Kosmetické přípravky značek La Chèvre a LeChaton se vyrábí dle vlastních originálních receptur a jsou celosvětovým unikátem. Základem receptur jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Vysoký obsah kozího mléka, syrovátky a tedy i mléčných bakterií v kosmetických produktech reguluje blahodárně mikrobiom lidské pokožky, a to i po úspěšné onkologické léčbě.  V roce 2019 proto začíná velká spolupráce s jednotlivými MammaHelp centry po celé České republice.

Jelikož další vědecké testy a výzkumy ukázaly, že Kosmetika Capri a její nové úpravy ve více než 80 recepturách slouží i lidem s problematickou pletí, ekzémy, lupénkou, diabetem nebo třeba i vitiligem, bude již brzy světu představena nová značka, jejíž název již firma brzy prozradí.

Obrovskou radost z těchto novinek má právě ředitelka firmy Ing. Jitka Poláková, která věnovala mnoho energie do přípravy nových receptur a výzkumů. „Ať již pečujete o zdravou pleť, či řešíte nějaký problémjsme tu pro Vás. Jsme lokální produkt vyráběný v obci Čím u Nového Knína. Nákupem a užíváním této kosmetiky podporujte chov kozích stád v Evropě a práci nás Čechů,“ říká paní Poláková. „Přípravky jsou vždy čerstvé, jeden týden se vyrobí pár kilometrů od Prahy a další týden je můžete v koupelně používat už Vy. Naše krémy nepotřebují letenku ani palubní lístek,“ s úsměvem dodává.

Pokud kosmetiku ještě neznáte, určitě vyzkoušejte Výživnou tvarohovou masku s medem LeChaton, která hydratuje a regeneruje pokožku a navrací jí přirozený tón. Je vhodná pro všechny typy pleti, a proto je vhodná k první zkušenosti s Kosmetikou Capri.

 

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti