Česká značka organické kosmetiky Apotéka představuje novinku: OCHRANNOU ŘADU

27. Květen 2020
Čtenost článku je: 17969 [?]

Před zahájením letní sezóny přichází Apotéka s novou OCHRANNOU ŘADOU pro dospělé i děti. Řada obsahuje unikátní přípravky na opalování i po opalování a celkově nabízí 7 produktů. OCHRANNÁ ŘADA využívá minerální filtry, díky kterým si malí i velcí mohou užít všech krás léta, a to bez jakýchkoliv obav. S touto péčí bude totiž i sluncem vysušená pokožka krásně hydratovaná a hebká.

V čem je tato řada jiná? Apotéka je čistě organická značka, která věří v sílu přírody a nepoužívá ve svých přípravcích chemické filtry.  V opalovacích emulzích a krémech jsou využity minerální filtry bez nanočástic, které zanechávají pouze velmi tenkou bílou vrstvu. Filtry využité v produktech Apotéky získaly ECOCERT certifikaci.

Přípravky OCHRANNÉ ŘADY obsahují aktivní látku Antileukine™ 6, extrakt z mořské „zlaté“ řasy Laminaria Ochroleuca. Tato aktivní látka pomáhá oddálit zčervenání a podráždění pokožky vlivem UV záření. Pokožku zklidňuje a pomáhá chránit její DNA před poškozením UV paprsky, zesiluje účinky ochranných SPF filtrů, pokožku skvěle hydratuje, navíc pomáhá redukovat vrásky.

Sluneční záření je pro naši pokožku nezbytné. Zajišťuje mnoho fyziologických procesů, jako je například produkce vitamínu D nebo serotoninu (hormonu štěstí.). Pokožka chrání naše tělo před vnějšími vlivy, její zdraví a rovnováha je pro nás naprosto klíčová. Barva pokožky funguje jako alarm. Začervenáním dává najevo, že je čas schovat se před sluncem. Hnědá barva znamená, že se trápí a je již pozdě. Pokud svoji pokožku dostatečně nechráníme kvalitními krémy se správným UV faktorem, vysušuje se, ztrácí pružnost, objevují se pigmentové skvrny a vrásky, předčasně stárneme. Pokožku je důležité chránit zejména v létě, ale i po celý rok.

PŘÍPRAVKY NA OPALOVÁNÍ

Účinky přípravků na opalování:
1. minerální filtry okamžitě chrání před UVA i UVB zářením,
2. chrání před photo-agingem,
3. hydratují a zklidňují pokožku,
4. přispívají k redukci vrásek,
5. jsou voděodolné.

Opalovací emulze SPF 15 (618 Kč/150 ml) / Opalovací emulze SPF 30 (752 Kč/150 ml)

Obě emulze slouží pro účinnou ochranu před škodlivými vlivy UVA I UVB záření. Vysoce kvalitní emulze obsahují minerální filtry bez nanočástic, aktivní látku Antileukine™ 6 pro ochranu před photo-agingem, oddálení zčervenání a podráždění pokožky.

Účinné látky: Antileukine™ 6, oxid zinečnatý, oxid titaničitý.

Opalovací emulze pro děti SPF 30 (327 Kč/50 ml)

 

Jemná dětská emulze je vyvinuta pro citlivou dětskou pokožku a je vhodná i pro děti mladší 3 let. Dokonale chrání děti před UVA a UVB zářením. Obsahuje minerálními filtry bez nanočástic, aktivní látkou Antileukine™ 6 pro oddálení zčervenání a podráždění dětské pokožky.

 

Účinné látky: Antileukine™ 6, oxid zinečnatý, oxid titaničitý.

Opalovací krém na pleť a dekolt (527 Kč/30 ml nebo 746 Kč/50 ml)

Krém pro účinnou ochranu jemné pleti tváře a dekoltu před UVA i UVB zářením. Obsahuje aktivní látku Antileukine™ 6 pro ochranu před photo-agingem, kyselinu hyaluronovou pro hydrataci a argonový olej pro intenzivní výživu.

Účinné látky: Antileukine™ 6, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, arganový olej (BIO - hydratuje a vyživuje pleť, obsahuje vitamin E, koenzym Q10, omega 6 a 9 mastné kyseliny), oxid zinečnatý, oxid titaničitý.

PŘÍPRAVKY PO OPALOVÁNÍ

Účinky přípravků po opalování:
1. zklidňují a regenerují pokožku,
2. hydratují,
3. omezují zarudnutí,
4. zvláčňují sluncem vysušenou pokožku,
5. chrání před projevy photo-agingu.

Svůdný balzám po opalování (353 Kč/100 nebo 612 Kč/200 ml)

Balzám pro zklidnění a regeneraci pokožky po slunění s anti-age efektem. Vyživuje pokožku, dodává jí potřebné vitamíny, minerály a ztracenou vláhu. Omezuje zarudnutí pokožky, hydratuje a chrání před projevy photo-agingu.

Účinné látky: Antileukine™ 6, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, arganový olej (BIO), meruňkový olej (BIO), kokosový olej (BIO), slunečnicový olej (BIO), ženšen.

 

Něžný balzám po opalování (264 Kč/100 ml nebo 414 Kč/200 ml)

Až neuvěřitelně voňavý balzám pro něžné, sametové hýčkání pokožky. Zklidňuje, regeneruje, hydratuje pokožku a chrání ji před projevy photo-ageingu. Navíc báječně dokáže zpříjemnit letní večery a romantické procházky.

Účinné látky: kokosový olej (BIO), bambucké máslo (BIO), slunečnicový olej (BIO), kukuřičný škrob.

Balzám po opalování pro děti (373 Kč/100ml nebo 652 Kč/200 ml)

Jemná a citlivá dětská pokožka bývá po celém dni na sluníčku vysušená, podrážděná a zarudlá. Potřebuje rychle načerpat ztracenou vláhu, zklidnit podráždění a vyživit. Přesně tohle dětský balzám dokáže.

Účinné látky: Antileukine™ 6, měsíček lékařský, panthenol, bisabolol, bambucké máslo (BIO), mandlový olej (BIO), slunečnicový olej (BIO).

Nakupte ihned na e-shopu www.havlikovaapoteka.cz.

Havlíkova přírodní apotéka s.r.o.

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže