CESTUJTE BEZPEČNĚ A RYCHLE PRIVÁTNÍMI LETADLY S WAPE JETS

Cessna Citation Latitude
01. Červen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17487

Čas jsou peníze – to jistě moc dobře ví každý, kdo se pohybuje ve sféře obchodu. Nouzový stav a omezení volného pohybu z důvodu epidemie COVID-19 takřka znemožnilo možnost vycestování do zahraničí. I přes zdánlivě neřešitelnou situaci však existuje možnost, jak navštívit požadované destinace v bezpečí, rychle a bez větších omezení – s privátními lety WAPE JETS.

Ať už jde o obchodní schůzky se zahraničními partnery nebo třeba kontrolu chodu společnosti v sídle mimo Českou republiku, díky privátním letům se dostanete kamkoli je potřeba: rychle, pohodlně a především bezpečně. Náklady na pronájem letadla přitom v některých případech mohou být srovnatelné s cenou letenky v business class! Rozdíl v poskytovaných službách je však diametrálně odlišný. Každý let je řešen individuálně podle potřeb a nároků klienta.

Cessna Citation Longitude

Cessna Citation Longitude

Velkým přínosem využití privátního letu je skutečnost, že se dostanete zpět do své domoviny v požadované lhůtě, abyste nemuseli do karantény, nehledě na komfort při cestování. „Před několika týdny by si nikdo z nás nepomyslel, že bude naprostá většina letadel na světě uzemněna a lidem nebude z důvodu pandemie dovoleno cestovat. Přestože se naštěstí restrikce postupně rozvolňují, do klasického cestování se zřejmě hned tak nevrátíme. Řešením jsou proto privátní lety, které jsou ceněny zejména pro svou bezpečnost, která je zajištěna mimo jiné tím, že jste na palubě pouze s těmi, které si sami zvolíte, a navíc nečekáte v terminálu přeplněném lidmi,“ vysvětluje PhDr. Zuzana Petáková, majitelka společnosti WAPE JETS.

PhDr. Zuzana Petáková

PhDr. Zuzana Petáková

Privátní letectví Vás překvapí po více stránkách, jednou z nich je i jeho flexibilita a rychlost. Ta začíná již při potvrzení letu, po němž je možné letadlo připravit do 3 hodin od potvrzení objednávky. A pokračuje na letišti, na něž se můžete dostavit pouhých 15 minut před odletem. Samozřejmostí je i zjednání řady doprovodných služeb, jako je například zajištění odvozu na letiště, přičemž v místě přistání na Vás může čekat přistavený automobil nebo helikoptéra.

Galerie

Cessna Citation Longitude
PhDr. Zuzana Petáková