Charitativní představení Laskonky

Laskonky
Začátek akce
24. 06. 2019 19:00
Konec akce
24. 06. 2019 22:00
Místo konání
Divadlo Na Maninách, Na Maninách 1525/32a, Praha 7 - Holešovice
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
350 Kč
450 Kč
550 Kč
Dress Code
- Není Určen -

Laskonky, charitativní představení podle knihy Barbary Nesvadbové uvede 24. června Divadlo Na Maninách. Výtežek z představení věnuje celý do poslední koruny Nadační fond Be Charity malému chlapci Hynkovi, který utrpěl úrazv bazénu.


Charitativní divadelní představení se sladkým názvem Laskonky uvede dne 24. 6. 2019 od 19 hodin Divadlo Na Maninách. Představení v režii Ireny Žantovské vzniklo na motivy knihy Barbary Nesvadbové a přináší pohled na každodenní starosti a radosti, co mohou potkat každého z nás a ukazují nám, jak krásný a barevný, ale zároveň i nespravedlivý může náš život někdy být...Všechny tyto oblasti života představí skvělé dámy a úžasné herečky: Jitka
Asterová, Ivana Jirešová a Daniela Choděrová.

Celý výtěžek představení věnuje Nadační fond Be Charity malému chlapci jménem Hynek Skůra. Ten v létě 2014 utrpěl úraz v bazénu a byl v kritickém stavu letecky převezen do nemocnice. Došlo k poškození mozku v důsledku doby strávené pod vodou. Vzhledem k tomu, že se to stalo v jeho třech letech, je velká šance na návrat do plnohodnotného života. Terapie v Axonu je ale finančně náročná – jedna stojí 68 800 Kč. Hynek také podstupuje delfino terapii, Feldenkrais cvičení, biofeedback, vitalism a logopedii, dále rehabilituje v Saremě Liberec. Má velkou šanci s nepřízní osudu bojovat a to i díky tomuto představení.

Nadační fond Be Charity moc děkuje dámám, které se zřekly honoráře a také Divadlu Na Maninách, které poskytlo prostor a technické zázemí.

Pokud i Vy chcete Hynečkovi pomoci a máte rádi divadlo, kupte si vstupenky za 350 Kč, 450 Kč nebo 550 Kč na www.divadlonamaninach.cz nebo na info@becharity.cz

Fotogalerie
  • Laskonky