Chia Shake se stane vaším partnerem pro zdravější život ve štíhlejším těle

Redakce
21. Leden 2022
Čtenost článku je: 20355 [?]

Dietní jídla od značky Chia Shake padnou do noty těm, kteří si chtějí vylepšit postavu a nemají přitom čas na složité vaření a dennodenní návštěvu fitness centra. Kvalitní suroviny a vysoký obsah bílkovin v jídlech zaručí, že nebudete cítit hlad a vaše tělo dostane všechny látky nezbytné pro pevné zdraví a vitalitu.

Míra nadváhy v Česku stále stoupá

Za posledních sedm let vzrostla míra nadváhy a obezity v Česku o 11 %. V rámci dospělé populace jde tedy již o znepokojujících 66 % populace, která má vyšší než normální tělesnou hmotnost. Proti tomuto nepříznivému trendu se rozhodla bojovat i česká značka zdravé výživy Chia Shake, která vyrábí zdravá dietní jídla s vysokým podílem důležitých živin. Do svých výrobků pečlivě vybírá kvalitní suroviny, jako jsou bílkoviny ze syrovátky, vláknina z čekanky a pravé lyofilizované ovoce. Díky tomu jsou jejich výrobky nejen zdravé, ale také chutné a velmi účinné při redukci tělesné hmotnosti.

Koktejl s proteiny a vlákninou je ideální svačinou

Specialitou Chia Shake jsou jejich dietní koktejly. Nenajdete v nich lepek, přidané cukry ani umělé přísady, zato se ale pyšní vysokým obsahem bílkovin, vlákninou, vitamíny, minerály, chia semínky, bohatými na omega-3 mastné kyseliny a speciálními MCT mastnými kyselinami vyrobenými z dužin kokosu, které dodávají tělu energii a napomáhají rychlému spalování tuků.

Chia Shake neopomíjí ani fakt, že i dietní jídlo by mělo dobře a přirozeně chutnat, a tak nabízí koktejly v mnoha lahodných příchutích, jako jsou malina – jahoda, slaný karamel, cappuccino nebo pistácie. Koktejl si můžete připravovat jako rychlou zdravou svačinu nebo jako součást diety. 

Dietní jídla vám ušetří drahocenný čas

Čas je velmi drahou komoditou, které nikdy není nazbyt. Matky, manažeři, podnikatelé a vůbec všichni vytížení lidé jistě ocení zdravé, syté jídlo, které je hotové během pár minut, a to klidně i na cestách. U Chia Shake si můžete vybrat z řady dietních nízkokalorických jídel, z koktejlů s vyváženým poměrem živin i z řady veganských výrobků.

Při dietě od Chia Shake hubnete rychle a bez hladu

Nový rok je tou nejlepší příležitostí ke změně režimu a k práci na své postavě. Nyní se i vy můžete přidat k tisícům lidí, kteří s dietou od Chia Shake už úspěšně zhubli. Ta je totiž založena na přirozené schopnosti lidského těla přeměňovat tuky na energii. Po omezení příjmu sacharidů přejde organismus do stavu tzv. ketózy, kdy dochází k rychlé redukci tělního tuku díky tomu, že tělo začne efektivněji přeměňovat tuky na energii. Kila jdou díky ketóze rychle dolů a dojde i ke snížení subjektivního pocitu hladu a k celkovému zlepšení životosprávy. Jídla Chia Shake obsahují všechny důležité živiny, zasytí, chutnají a pomohou vám na vaší cestě za zdravějším a štíhlejším já.

Celý sortiment výrobků Chia Shake si můžete prohlédnout a objednat v jejich internetovém obchodě. 

Galerie