CHOCOLAND: Nechte se přenést chutí kokosu do teplých krajů s novou tyčinkou Jsem Kokosová

Hana Benešová
15. Březen 2019

Pokud milujete vůni a hlavně chuť kokosu, rozhodně byste měli ochutnat novou tyčinku od firmy CHOCOLAND s názvem Jsem Kokosová. Jejím prostřednictvím odhalíte svým smyslům novou dimenzi chutí. Neváhejte tedy a dopřejte si i vy jedinečnou chuť v podobě lahodných kokosových tyčinek od společnosti CHOCOLAND.

Na výběr je hned z pěti originálních variant. Pro ty z vás, kteří dávají přednost čistým chutím, je v nabídce samotná tyčinka kokosová nebo kokosová s kakaem. Pro náročnější mlsouny jsou připraveny tyčinky plněné vynikajícími krémy, jako jsou arašídový, kávový nebo krém s příchutí vaječného likéru. Každá příchuť je ukryta v unikátním obalu a najdete je pod obchodním názvem Jsem Kokosová.

Zjistěte, která příchuť u vás vyhraje. Bude to samotný kokos nebo kokos s náplní? Ať tak či tak, smyslný kokos zahalí jazyk každého do harmonie exotických chutí. Kromě toho, že si na tyčinkách Jsem Kokosová pochutnáte, budete si na chvíli připadat jako v tropickém ráji.

Hoďte alespoň na chvíli každodenní starosti za hlavu a užijte si svých pět minut. Tyčinku Jsem Kokosová oceníte nejen na výletech, ve škole nebo v práci, ale i při sportu. A samozřejmě jsou ideální variantou, pokud vás honí mlsná.