COLLAMEDIC: intenzivní kolagenová péče po celý den

Hana Benešová
11. Březen 2019

Mořský rybí kolagen má mnoho benefitů. Jeho účinky jsou podpořeny řadou studií z celého světa. Blahodárně působí zejména na pleť a vlasy. Potravinové doplňky a kosmetiku obsahující mořský kolagen přináší zákazníkům společnost Global Nutrition.

Ve svých výrobcích COLLAMEDIC používá prověřené aktivní látky a suroviny od předních, značkových výrobců z celého světa. Složení produktů konzultuje se svými partnery v USA, Norsku, Itálii či Německu. Celá řada aktivních látek ve výrobcích Global Nutrition je opatřena klinickými studiemi, které jejich kvalitu a prospěšnost podporují. Produkty vznikají ve výrobním závodě v Ústí nad Orlicí.

Kolagen nejdůležitější bílkovinou v těle člověka, tvoří až 30 % tělesných bílkovin. Pouhá jedna molekula mladého kolagenu je na sebe schopna vázat až 50 000 molekul vody, čímž významně zajišťuje hydrataci pleti. Od našeho 25.roku však vlastní produkce kolagenu v těle klesá, což se odráží na kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Proto je ideální pokles kolagenu v těle nahradit potravinovými doplňky obsahujícími mořské kolagenní peptidy.

Produkty od společnosti Global Nutrition, COLLAMEDIC, vyzkoušel i model a majitel modelingové agentury, Robin Barnet: „Ve světě modelingu jsou doplňky stravy s mořským kolagenem velice populární. Účinky COLLAMEDIC sáčků na pleť a vlasy byly rychle viditelné.“

Výrobky COLLAMEDIC svým složením nabízí dostupnou intenzivní kolagenní péči pro každý den. Zakoupit si můžete kolagenový prášek, kapsle s kyselinou hyaluronovou, kolagenové sérum, nebo také celou luxusní kolagenovou sadu.