Čtyři luxusní produkty od firmy Spokojený pes pro Vašeho domácího miláčka

Ondřej Petera
01. Říjen 2019

Společnost Spokojený pes je dlouholetým a spolehlivým partnerem domácích mazlíčků. Spokojený pes si zakládá na kvalitě, spolehlivosti a rychlé expedici. Dovolili jsme si pro Vás vybrat čtyři z jejich nejluxusnějších produktů ze širokého sortimentu. 

Pelíšek Hunter Livingstone

Všichni psi si zaslouží útulné, teplé místo k relaxaci, odpočinku a regeneraci. To platí dvojnásobně pro starší nebo nemocné zvíře, které musíme zvláště hýčkat. Ortopedický pelíšek Livingston nabízí psům s kloubními problémy a problémy s páteří požadovaný a tolik potřebný komfort. Pro psy, kteří potřebují obzvláště pohodlné místo ke spaní, byl vyvinut tento pelíšek s jedinečnou ortopedickou matrací z paměťové pěny, která poskytuje měkkou a potřebnou oporu. Drží celé tělo ve správné poloze, nezpůsobuje otlačeniny a nevytváří tlak. Díky tomu, že v přední části není žádný okraj, se pejskovi do pelíšku bude snadno vstupovat i vylézat ven.

Granule Marp Holistic Red Mix Grain Free

Krmivo Marp Red Mix s neobvyklými zdroji bílkovin jako je hovězí plemene Aberdeen Angus nebo zvěřina. Jedná se o špičkové holistické krmivo s tmavým masem vhodné i pro alergické psy (hypoalergenní). Jedinečná bezobilná multiproteinová receptura s hovězím a krůtím masem, zvěřinou, sladkými brambory a spoustou bylinek.  Receptura obsahuje prebiotika pro podporu růstu „zdravých bakterií“ a komplex kloubní výživy – MSM, glukosamin a chondroitin. Marp je konzervován přírodními tokoferoly a rozmarýnem, neobsahuje umělé konzervanty, hormony ani barviva. Vhodné pro psy všech plemen a každého věku!

Dřevěná klec pro psa – Ferplast Dog Fort

Nádherná dřevěná klec Ferplast pro psy je díky přírodním materiálům mnohem útulnější a komfortnější než klece kovové. Většinou byste se boudě v interiéru buď vyhnuli úplně, nebo byste ji umístili někam, kde nebude moc vidět. Tuto dřevěnou stylovou boudu v moderním a jednoduchém designu ale můžete nastěhovat do jakéhokoliv interiéru, aniž by tím byl designově narušen. Ba naopak celý prostor ještě více zútulní. Tyčky klece jsou z hliníku, ten je pevný a lehký. V přední stěně jsou otevíratelná dvířka s dvojím bezpečnostním zámkem. Klec má navíc nastavitelné a pogumované nohy, takže nepoškodí vaši podlahu.

Keramické misky pro kočky i psy

My lidé se stravujeme pohodlně u stolu z krásných a stylových talířů, zatímco psi a kočky dostanou své krmení do nevzhledných plastových misek. Pokud vám to taky nepřipadá úplně fér, můžete to změnit. Pořiďte svému chlupáčovi luxusní soupravu misek a stojánku. Stabilní podstavec z masivního dřeva krásně vypadá, je pevný a při případném posunu po podlaze nedělá hluk. Dvě stylové keramické misky čtvercového tvaru jsou vyrobené z kvalitní glazované keramiky. Mají kónický tvar, takže jsou dostatečně široké i pro kočičí dlouhé fousky. Otvory ve stojánku zajistí pevnou polohu misek. Zvýšená pozice misek umožňuje krmení v pohodlné poloze.

Navštivte webové stránky firmy a prohlédněte si nejen výše zmíněné výrobky, ale i spousty dalších, které obchod nabízí, abyste potěšili svého miláčka co možná nejvíce.