Darujte luxusní dárek se jménem od .pepper..field poprvé v ČR – šampaňské mezi pepři

23. Červenec 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18209

Zapomeňte na všechno, co jste si doposud mysleli o nejběžnějším koření světa. Fair trade značka Pepper Field přináší na český trh poprvé Kampotský pepř z Kambodže - nejlepší pepř na světě, který je od Evropské unie chráněn geografickou indikací stejně jako oblast Champagne ve Francii. A právě tam z Kampotského pepře historicky první vařili michelinští šéfkuchaři. Tato vzácná surovina totiž dokáže vystřelit i obyčejné jídlo na gastronomický vrchol. Nejvzácnější pepř světa, se kterým u nás vaří špičky české gastronomie a skrývá ve svých velkých kuličkách neuvěřitelně šťavnatou chuť nově přichází v luxusních svatebních edicích a v edicích pro firemní klienty s osobitým gravírováním na míru v českém dřevě a skle.

Dárek s gravírováním pro novomanžele

Nyní přichází Pepper Field s unikátními svatebními dárky na míru s osobním gravírováním. Protože je láska kořením života, je dárek od Pepper Field tím pravým pro novomanžele. Jeho dárkové sady jsou ručně vyráběné z českého dřeva a skla. Jsou baleny v elegantní krabičce s unikátní dřevěnou patinou, jež je zabalena do hedvábného papíru s dřevěným srdcem a dárkovou taškou. Osobitost vašemu daru dodá přáníčko od ilustrátorky Pepper Field s textem na míru. Gravírování je navíc zcela zdarma. Dárkové svatební sady můžete objednávat zde: https://www.kampotskypepr.cz/svatebni-darky

Reprezentativní firemní či vánoční dárek s logem či jménem

Další novou kampaní Pepper Field jsou firemní dárky. Pokud hledáte luxusní, jedinečný a zároveň užitečný dárek pro vašeho klienta či kolegy z práce, jsou dárkové sady od Pepper Field tím pravým. Dárky obsahují samozřejmě vzácný pravý Kampotský pepř, jsou profesionální, reprezentativní, ale zároveň osobité a přesně cílené pro nejnáročnějšího klienta, který již vše dostal, viděl a zažil. Také tyto sady jsou vyrobeny z českého dřeva a skla, navrženy českými designéry a s gravírováním zdarma. Pepper Field má v portfoliu dárky od 200 Kč až po ohromné dárkové sady za 5 000Kč. Firemní dárky můžete poptávat zde: https://pepperfield.cz/firemni-darky.html.

Jak chutná a vypadá pravý pepř?

Kampotský pepř je 100% organický – hnojený pouze kravím a netopýřím trusem. Sbírá se ručně, suší na slunci a poté se kuličku po kuličce přebírá pinzetou tak, aby měl tu správnou velikost, hustotu, vzhled a barvu. Proces selekce je velmi náročný. Na jejím konci každá kulička dostane 4 certifikáty kvality, které dokazují, že se nejedná o falzifikát. Navíc je opatřena speciálním „lot number“, díky kterému vždy dohledáte svého farmáře. Jeho chuť je naprosto jiná, než u klasického pepře – černý chutná po mátě, červený po ovoci a medu a bílý je smetanový. Ochutnáte-li Kampotský pepř, již nikdy nebudete chtít jiný!

Galerie