Darujte milovníkovi aut luxusní hodinky Buggati Chiron Tourbillon

Zdroj: Jacob & Co.
18. Únor 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16857

Jaký je nejlepší dárek pro milovníka aut? Hodinky, které se hodí k jejich autu, jak jinak! Už nehledejte, Bugatti a švýcarský hodinář Jacob & Co. se opět spojili, aby představili další mistrovské dílo: Bugatti Chiron Tourbillon.Hodinky Bugatti jsou dodávány s miniaturním motorem W16, a pokud si ani to stále nezajistilo vaši pozornost, tak poslouchejte. Hodinky obsahují také úžasných 578 vnitřních dílů , safírové sklíčko, čtyři tlumiče a drobné pohyblivé písty a spoustu dalšího.

Miniaturní motor W16, který se nachází pod velkým modrým safírovým sklíčkem, opravdu funguje a pohybuje se. Motor je také odpružen čtyřmi tlumiči. Pokud zatlačíte dolů pravou korunku, turba se rozběhnou, kliková hřídel se přetočí a mini písty pumpují nahoru a dolů. Je to opravdu pastva pro oči, vše zapouzdřené v mašince velikosti zápěstí.

Zdroj: Jacob & Co.

Zdroj: Jacob & Co.

Navíc je zde funkční „rezerva“, která udržuje 60hodinovou výdrž baterie hodinek. Jacob & Co. je talentovaný hodinář, který stojí za tímto velkolepým výtvorem. Vytvoření 578 vnitřních dílů hodinek trvalo více než rok. Je ale dokonáno a drobný motor žije v lehkém černém titanovém pouzdře o rozměrech 54 x 44 mm, které celé sedí na gumovém pásku s titanovou přezkou.

Důležité je zmínit, že se nejedná o první partnerství mezi Jacob & Co. a ikonickou značkou Bugatti. Předchozí hodinky Twin Turbo Furious a Epic X Chrono obou značek v sobě mají také stopy DNA francouzské automobilky. Ani jedny z nich se však neblíží standardu Chironu Tourbillon, a to ani kvalitou, ani cenou.

Nový přírůstek stojí 280 000 dolarů.

Zdroj: Jacob & Co.

Zdroj: Jacob & Co.

Galerie

Zdroj: Jacob & Co.
Zdroj: Jacob & Co.