Darujte si pod stromeček krásu v podobě produktů Foreo

16. Listopad 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13930

Vánoce jsou kouzelnou chvílí, kdy se plní i ta nejtajnější přání. Rádi byste letos svým blízkým darovali pod stromeček něco výjimečného? Něco, co neskončí na dně šatní skříně jako nechtěné překvapení? Protože snem každého z nás je vypadat skvěle, vytvořila švédská beauty-tech značka FOREO exkluzivní dárkové sety svých nejprodávanějších produktů, které mnoho lidí po celém světě, včetně řady celebrit, doprovází na jejich cestě za krásou. V krabičkách s hravým pastelovým designem se ukrývají opravdové skvosty, které dokážou vyvolat nefalšovanou radost, protože štěstí není nikdy dost!

Ať už chcete na Štědrý den potěšit maminku, ségru, kamarádku nebo sama sebe, z nabídky FOREO si vyberete! Nejmodernější pleťové přístroje s unikátní technologií jsou totiž přesně tím dárkem, na který většina žen letos o Vánocích čeká. Tak co myslíte? Který z dárkových setů bude ten pravý?

FOREO BEAR SET

Tónující obličejový přístroj BEAR donutí vaši pleť pracovat tak poctivě, jako by byla v posilovně. Tento náročný pleťový workout zpevní pokožku, vytvaruje kontury, napomáhá redukci vrásek, usnadňuje vstřebávání aktivních látek z krémů a sér a rozjasňuje. A to všechno díky průlomové T-Sonic pulzaci a pěti intenzitám mikroproudové technologie, které spolupracují v dokonalé harmonii. Kromě něho se v setu ukrývá ještě antioxidační zpevňující sérum Serum Serum Serum s kyselinou hyaluronovou a mikrokapslemi naplněnými skvalanem, který funguje jako dokonalý vodivý prvek pod FOREO BEAR.

FOREO LUNA MINI 2 + UFO MINI 2 SET

Tento set nabízí dokonalý průřez nabídkou značky FOREO. V minivelikostech v něm najdete hned 4 ikonické produkty. Sonický čisticí kartáček na obličej LUNA mini 2, který z pleti odstraní až 99,5 % nečistot včetně odumřelých kožních buněk a k němu do páru čisticí pěnivý krém Micro-Foam Cleanser. Kromě toho set obsahuje také 2-minutové komplexní ošetření pleti UFO mini 2 s termoterapií, T-Sonic pulzací a LED světelnou terapií a vyhlazující pleťovou masku Farm to Face Acai Berry, která již během 90 sekund vyhlazuje vrásky a hlubší linky.

FOREO UFO 2 SET

Tento set by se dal nazvat jako „absolutní pleťové must have!”. Obsahuje totiž jedinečné a nejmodernější 2minutové komplexní ošetření pleti UFO 2 v plné velikosti, které si poradí s řadou kožních nedostatků. Zatímco LED světelná terapie cílí na vrásky, pigmentové skvrny, akné a nejednotný tón, kryoterapie zmenšuje rozšířené póry a pozvedá pleť, termoterapie póry otevírá pro lepší vstřebávání aktivních látek z krémů a sér a T-Sonic pulzace masíruje pokožku a tím ji prokrvuje. UFO 2 v dárkové krabičce obklopují ty nejlepší pleťové masky z kolekce Farm to Face.

FOREO UFO MINI 2 SET

Protože sonický přístroj FOREO UFO 2 je jedním z nejrevolučnějších kosmetických produktů vynalezených v posledních deseti letech, věnovala mu značka ještě jeden set – tentokrát se v něm ukrývá 2minutové komplexní ošetření UFO mini 2. Přestože jde o zmenšenou variantu, oplývá mocnou silou: obsahuje termoterapii, LED světelnou terapii a T-Sonic pulzace, které dokážou pro pleť vytěžit maximum. Velikost je ideální jak pro domácí použití, tak i na cesty. Obdarovaná osoba získá se setem také 3 pleťové masky z kolekce Farm to Face a 2 další pleťové masky – hydratační masku Make my Day a noční revitalizační masku s obnovujícím účinkem Call it a Night.

Sety budou brzy k zakoupení na Foreo.com a Notino.cz.

Galerie

Rozhovory