David Sport: Luxusní značka GOLDBERGH přichází s limitovanou edicí lyží

28. Prosinec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13086

Zima je tu v plném proudu, a tak rozhodně nemá cenu čekat s kupováním lyžařského vybavení, a pak především lyží, jinak by nám také mohly utéct ty nejlepší kousky! Lyžování je přeci úžasný a uvolňující sport, u něhož si můžete jen užívat okolní vanoucí vzduch, zvuk dopadajícího sněhu a především brázdění sjezdovky na vašich nových lyžích. A kde si takové nové a kvalitní lyže pořídit? No přeci u David Sport

LUXUSNÍ ZNAČKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ GOLDBERGH PŘEDSTAVUJE LIMITOVANOU EDICI EXKLUZIVNÍCH LYŽÍ – Pouze 30 kusů celosvětově, z nichž 1 je k dostání v ČR.

Goldbergh letos poprvé představuje limitovanou edici exkluzivních lyží, které firma navrhla ve spolupráci se značkou Volant. Lyže Volant patří ke světové špičce a mají typický metalický design – limitovaná edice pro GOLDBERGH má samozřejmě zlatou barvu. V limitované edici vzniklo jen 30 lyží a všechny kusy jsou číslované. Pokud hledáte něco opravdu speciálního, jedny jsou k dostání i v České republice exkluzivně v David Sport.

Buďte jedineční a třeba se vám do rukou dostane tento jeden jediný kus lyží Goldbergh, který se v České republice vůbec objeví! Oblečení i doplňky značky GOLDBERGH seženete v prodejnách David Sport v Praze, Harrachově, Špindlerově Mlýně, Peci pod Sněžkou i online.

Galerie