Dejte sbohem tuku v obličeji s FOREO BEAR

24. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24122

Na začátku roku se ke slovu dostal nový kosmetický trend: odstranění tuku z tváří. Zákrok slibující vyrýsované kontury zaujal celý Hollywood, včetně Chrissy Teigen, která ho podstoupila a výsledky si nemůže vynachválit.

Internetem a médii se šíří spekulace o tom, že několik známých osobností, včetně Sophie Turner, Lea Michelle, Dove Cameron a Belly Hadid, podstoupilo odstranění bukálního tuku. Jak dlouho výsledky tohoto zákroku vydrží, se u každého liší, a navíc ne každý chce podstoupit chirurgický zákrok. Proto přichází na scénu nová možnost. FOREO BEAR™ představuje přirozený způsob, jak dosáhnout tvarovaných kontur obličeje bez nutnosti chirurgického zákroku. Klíčem k úspěchu je kombinace mikroproudu a T-Sonic pulzací, která podporuje cirkulaci krve a tok lymfy. Tím se zlepšuje zásobování buněk živinami a účinněji se odvádějí toxiny z těla.

Klinické studie prokázaly, že pomocí tohoto technologicky vyspělého zařízení BEAR™ se pleť stává pružnější a pevnější, a jemné linky a vrásky jsou méně viditelné již po týdnu pravidelného používání. Navíc BEAR™ posiluje svaly obličeje, zpevňuje pleť a stimuluje kožní buňky, což vede ke zlepšeným tvarům obličeje a výraznějším konturám.

Podle provedených klinických studií zjistilo 90 % zákazníků, kteří pravidelně používají přístroj BEAR™, viditelné výsledky již po prvním týdnu. Z této skupiny 98 % lidí si pochvalovalo zdravější pleť bez otoků, zatímco 93 % zaznamenalo redukci viditelnosti vrásek. Celkově 98 % zákazníků by přístroj BEAR™ doporučilo svým přátelům.

Díky mikroproudovému zařízení BEAR™, které lze pohodlně používat doma, můžete dosáhnout podobných výsledků jako při chirurgickém odstranění bukálního tuku. Navíc tento masážní přístroj je cenově výhodnější a neinvazivní, a přesto poskytuje stejně účinné výsledky.

Chirurgické odstranění tuku z tváří je nejen zátěží pro celé tělo, navíc může zanechat trvalou deformaci obličeje. V případě mikroproudových zařízení však takové riziko ale nehrozí.

Tonizační masážní přístroj BEAR™ zakoupíte na webových stránkách notino.cz ve dvou barvách.

Galerie

Rozhovory