Den otců: Voňavé produkty LUSH i pro tatínky

06. Červen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 06. 07. 2024

Došly vám nápady na dárek pro tátu? Ať už oslavujete toho biologického nebo jinou otcovskou figuru ve svém životě, ať už má radši sprchy nebo koupele, potřebuje pomoct zkrotit hřívu nebo vous, u nás vyberete ten pravý dárek, co mu pomůže oslavovat, cítit se svěže a dopřát si trochu hýčkání a péče.

Super Dad! koupelová bomba 

Nechte svého superhrdinu nabrat síly v hřejivé lázni oplývající mocí bergamotu a kanangy. Ne všichni superhrdinové nosí masku a plášť! Někteří se halí do závoje povznášející vůně. Vhoďte do vany napuštěné teplou vodou a relaxujte ve svém zdroji energie.

Blue Moon mýdlo

Rozptylte temnotu a smyjte všechny starosti s tímto osvěžujícím citrusovým mýdlem, které září ve tmě. Vydatnou krémovou bázi tohoto mýdla tvoří řepkový olej, glycerin a extra panenský kokosový olej a pro nebeskou vůni se spojily silice z bergamotu a grapefruitu. Díky luminiscenčnímu zinc sulfide se můžete ve své koupelně kochat měsíčním svitem.

Dinosaur in a Crisis koupelová bomba 

Není nic špatného na tom mít občas trochu krizi. Proto jsme se rozhodli naplnit svět (přesněji, vaši vanu) klidem a mírem v podobě směsi absolue z růže a levandulové silice, která vám pomůže zahnat stres a chmury.

Seaside koupelová pěna

Ponořte se do tyrkysových vod pokrytých pěnou, která vám připomene tu mořskou. Nechte se unášet do oázy klidu a míru na vlnách hřejivé tmavé sumaterské pačuli a petitgrainové silice, propojených osvěžující ylang ylangovou silicí. Óda na dorsetské pobřeží.

Fresh As sprchový gel

Sprchový gel Fresh As se vám při ranním sprchování postará o to správné povzbuzení – svěží, bylinné, chladivé, ale zároveň příjemně uvolňující. Silice z jedle balzámové a kosatce tvoří unikátní svěží vůni, která instantně osvěží a je ideální pro ty, kdo největší relax zažívají v horách nebo hlubinách lesů.

Dirty krém na holení

Toužíte-li po hedvábně hladké pokožce, v péči konejšivého ovesného mléka a bambuckého másla jste v dobrých rukách, tak naneste štědrou vrstvu krému na navlhčenou pokožku v oblasti, kterou chcete holit.

Galerie