Designový Aparthotel Svatý Vavřinec v samém srdci Pece pod Sněžkou

08. Listopad 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13710

Chcete si užít zimní dovolenou v nejvyšších horách naší republiky a být ubytování v jedinečném a designovém hotelu? V Krkonoších, přímo v srdci Pece pod Sněžkou, pouhých 100 metrů od přibližovacího vleku do Skiresortu Černá hora - Pec, nalezneme horský designový Aparthotel Svatý Vavřinec, který disponuje zajímavými hernami pro všechny věkové kategorie. Ti nejmenší a teenageři zde naleznou fotbálek, PlayStation 4, malé kino či šipky.

Pro dospělé nechybí profesionální golfový trenažer či virtuální herna, kde si můžeme zastřílet či zazávodit v autech.

Nechybí zde nádherné Krkonošské wellness s veřejnou i privátní částí. Ve veřejné části si můžeme užít Kneippův chodník, venkovní finskou saunu, bio a parní saunu, veřejnou, ale i privátní vířivku a samozřejmostí je i ochlazovací program včetně zážitkových sprch a ledovače.

Privátní vířivka

Privátní vířivka

Venkovní sauna

Venkovní sauna

Ochlazovací program

Ochlazovací program

Co by to bylo za dovolenou, kde bychom se nemohli pořádně najíst? Velkou doménou aparthotelu je i špičková restaurace, kde Vám kuchaři připraví skvělé maso na italském X-Oven grilu za pomoci mangrovníkového dřeva. V nabídce je i stařené maso a široký výběr rumů. Součástí restaurace je i stylová vinotéka s vinárnou, kde na Vás čeká velmi široký výběr těch nejlepší tuzemských i zahraničních vín.

Aparthotel Svatý Vavřinec je místo, které získalo certifikát Místo přátelské rodině a zároveň ocenění Nejlepší realitní projekt roku 2017. Úplně celý nabízí špičkový horský design.

Apartmány jsou navrženy ve čtyřech designových stylech, jsou to styly krkonošský, glamour, skandinávský či moderní.

Doménou hotelu jsou i firemní akce, meetingy a teambuildingy, jež se připravují vždy na míru dle požadavků klientů.
Všechny pobytové balíčky, které hotel nabízí, naleznete na jejich webových stránkách.

Galerie

Privátní vířivka
Venkovní sauna
Ochlazovací program