Dětské kočárky Silver Cross v duchu britské tradice a kvality

Redakce
08. Leden 2021
Čtenost článku je: 16105 [?]
Firma na kočárky Silver Cross nabízí něco velmi zvláštního. Je skutečně jedinečná, nejen svým dlouhým působením na trhu, ale také kvalitou svých výrobků. Nabízí tradiční, ručně vyráběné dětské kočárky a sofistikované cestovní systémy.

Ryze britské dědictví, kočárky Balmoral a Kensington, jsou ručně vyráběny ve městě Yorkshire ve Velké Británii. Vyrábí se stále stejným způsobem již od roku 1877. Kočárek Balmoral je Rolls-Roycem mezi dětskými kočárky. Nabízí maximální luxus a pohodlí pro Vašeho novorozence. Jeho charakteristická boudička s ručně malovaným šitím je tím pravým ukazatelem kvality. Můžete si zvolit z pěti barevných kombinací.

Kočárek Kensington je určen pro rodiče, kteří dávají přednost tradici, ale ocení odnímatelnou korbu a skládací podvozek. Kensington ztělesňuje veškerou kvalitu kočárků Silver Cross, k níž přidává prvek praktičnosti. Je odrazem přesnosti britského designu.

Když se zkombinují dvě britské ikony jako Silver Cross a Aston Martin, výsledkem je ten nejluxusnější kočárek. Nový Silver Cross Surf – Aston Martin Edition představuje spojení všeho, co firmy vědí, do jednoho systému. Jeho design navrhli přední návrháři, vyrobili jej ti nejlepší řemeslníci v oboru. Ideály luxusu a řemeslnosti jsou patrny v každém detailu. Můžete si vybrat z množství materiálů, které budou na kočárek použity. Spolu s ním dostanete vložku do kočárku z ovčí kůže a 100% kašmírovou deku.

Silver Cross

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže