Dětský den o trochu dříve s Dortie´s

24. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20593

Sweet Delight, společnost specializující se na výrobu dezertů, rozdala přes 600 kusů dortů do dětských domovů po celé České republice ve spolupráci s Nadačním fondem Veroniky Kašákové.

Společnost Sweet Delight, sídlící v Nupakách u Prahy, se rozhodla podpořit děti v dětských domovech tím, že jim nabídne více než 600 exkluzivních dortů. Tyto dorty jsou pečlivě vyráběny ručně pouze z nejvyšších kvalitních surovin a jsou oblíbené nejen mezi dospělými.

„Jsme hrdí, že také můžeme přispět tím, že nabídneme naše dezerty také dětem, které to v životě určitě neměly lehké," řekla Lucie Králová, marketingová managerka Sweet Delight. „Doufáme, že tato malá gesta pomohou rozjasnit den a přinést úsměv na tvář dětem, které se v dětských domovech nacházejí." Tato iniciativa Sweet Delight byla radostně uvítána nejen dětmi, ale i všemi „tetami“, které se s láskou o své svěřence starají. „Všichni si sladkou odměnu, za jejich úsilí a přispění k řádnému chodu domova, zaslouží,“ dodává Králová.

Sweet Delight se specializuje na výrobu dezertů a nabízí rozmanitou škálu produktů, včetně dortů, cheesecaků, muffinů a minicheesecaků. Pod značkou Dortie's pečlivě připravuje všechny své sladkosti ve spolupráci s ověřenými dodavateli, kteří dodávají nejkvalitnější suroviny. Všechny jejich pochutiny jsou bez náhražek, umělých látek a škodlivých látek pro zdraví, a navíc neobsahují žádné konzervanty.

Díky moderní technologii kryogenního zamražení zůstávají dorty svěží a plné chuti, aniž by utrpěly na kvalitě. Každý krok ve výrobním procesu je pečlivě sledován zkušenými cukrářskými mistry, což zaručuje vysokou kvalitu a opravdovou nebeskou chuť jejich dezertů.

Galerie

Mohlo by vás také zajímat