Dior: skvělá péče o pleť díky růži z Granville

15. Květen 2020
Čtenost článku je: [?]

Potřebujete zregenerovat svou pleť a přemýšlíte, jaké značce předat tak důležitý úkol? Společnost Dior vyrábí skvělé produkty z růží z Granville, které se pěstují přímo na zázračné půdě, na níž se nepoužívají žádné chemikálie ani pesticidy. Tato růže oplývá schopností získávat mikroživiny, které vedou naši pleť k dokonalé čistotě – sama jich má až 22.

Spousta žen má dnes pleť, která trpí syndromem vyhoření – je nerovnoměrně zbarvená, dehydratovaná a zašedlá, čímž si Vaše kůže začíná říkat o „stop“, protože je toho na ni moc a začínají jí chybět všechny důležité živiny potřebné pro správnou a zdravou pleť. Čím začíná být pleť unavenější, tím méně odolává nepříznivým vnějším vlivům a ještě dále ztrácí vitalitu.

Právě růže z Granville se stává neobyčejnou pokladnicí mikroživin. Zajistí Vám přísun všech nejdůležitějších složek, jakými jsou draslík, mastné kyseliny omega-3, -6 a -9 či mangan. Díky draslíku obnovíme energii buněčného metabolismu, díky mastným kyselinám zajistíme pokožce zachování pružnosti a poddajnosti či tvorbu buněčných membrán. Mangan má následně protizánětlivé účinky.

Veškeré mikroživiny, které najdeme v květu a plodu růže, jsou pečlivě získávány a naprosto nedotčeně navraceny Vaší pleti. Za pomoci nízkých teplot a pomalého opakovaného štěpení se získávají aktivní molekuly rozpustné ve vodě. Naopak z růžového oleje se pak zase pomocí mikrovln a ultrazvuku získávají složky rozpustné v tucích. Pro získání energizujících vlastností šípků se používá termoextrakce, tedy postup, při kterém se pomalu zvyšuje teplota a tuhé struktury plodu se tak rozruší a uvolní se vzácný elixír nabitý mikroživinami – a to vše bez jakýchkoliv dalších chemických rozpouštědel.

Pořiďte si tak Micro-caviar de rose i Vy a dopřejte sobě nepřetržitou osmihodinovou péči, která Vám zajistí, že Vaše pokožka bude opět jako dřív.

DIOR

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže