Dobroty s příběhem: Úžasné nakládané hermelíny a utopenci dle tradičních receptur

Pikantní nakládaný hermoš s česnekem
Redakce
22. Listopad 2021
Čtenost článku je: 13317 [?]

Jste milovníky čerstvých pochoutek, které se vám jen rozplynou na jazyku? Tak to jste rozhodně správný Čech! Vždyť typicky nakládané sýry a utopenci jsou přeci tím největším pokladem, který si můžeme dát k velkému spoustu jídel. Pro nás Čechy je totiž úplně běžné si vytáhnout z lednice naložený sýr a přihodit si jej k jakémukoliv masu, co vás napadne. Anebo, kdo z nás by si taky nevzal utopence na chuť, když neví, co jiného si dát. Právě pro tyto případy je potřeba mít svou lednici vždy patřičně vybavenou. K tomu vám pomůže firma Dobroty s příběhem!

Dobroty s příběhem byly založeny nejen za účelem toho, aby vám do domovů přinesly zmiňované pochoutky, ale také protože chtěli integrovat osoby, jež jsou ve svém žití znevýhodněny speciálními potřeby a kteří by si nemuseli najít tak jednoduše práci. Koupí výrobků tedy uděláte dobře nejenom svému žaludku, ale zároveň pomůžete k životu těmto lidem.

Nakládaný romadur

Nakládaný romadur

Firma s rodinným charakterem zásobuje svými pochutinami spoustu obchodů, kaváren, vináren i restaurací, které jsou s chutí jejich produktů velmi spokojeni. Okusit si můžete Dobroty s příběhem na mnoha místech v České i Slovenské republice, jejichž soupis je k nahlédnutí zde. Vidět firmu ale můžete i na všemožných akcích a různých výstavách, anebo si jejich pochoutky objednat online a nechat si je pohodlně přivézt chlazeným vozem až k vám domů.

Je libo snad lehce pikantní nakládaný hermoš s česnekem podle receptury z třicátých let? Anebo snad dáte přednost hermelínu spojeného s vlašskými ořechy a bylinkami, který je vhodný na kteroukoliv slavnostní příležitost? A u sýrů ještě zůstaneme, milujete snad romadur? S česnekem a chilli papričkou si ho oblíbíte ještě víc!

Nakládaný hermoš s ořechy

Nakládaný hermoš s ořechy

A co takhle nakládaní utopenci v kořeněném octovém nálevu s křupavou cibulí a zeleninou po sedmi kusech? Anebo se snad najíte rádi pořádně a dáte přednost 17 kouskům?

Dopřejte si pravé české pochoutky nakládané s láskou díky Dobrotám s příběhem i vy!

Nakládaní utopenci s křupavou cibulí

Nakládaní utopenci s křupavou cibulí

Galerie

Nakládaný romadur
Nakládaný hermoš s ořechy
Nakládaní utopenci s křupavou cibulí