Dodejte svému pokoji energii díky živému mecháriu od Atelieru 26

17. Prosinec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14378

Příroda je v dnešní době věcí, která může spoustě lidem chybět, a to si to ani neuvědomují. Většina z nás žije ve velkoměstech a je, a to především v posledních měsících, neustále zavřená doma a kousek přírody se k nim tak dostává jen stěží. I to však lze velmi jednoduše vyřešit, právě proto pro vás přinášíme dnešní článek, kde si společně s Lucií Mösr, majitelkou Atelieru 26, povíme něco o kousku přírody, který v ní žije a který se snaží předávat všem v okolí.

Lucie si moc dobře uvědomuje, že pokud se dostaneme do přírody, jsme schopni se odprostit od všeho špatného a myslet i na hezké věci. A právě proto vám chce přinést kousek jedinečné přírody i k vám domů, a nebude se jednat jen o pár květin ve váze!

Jedinečná mechária u vás doma

Mechária jsou výjimečnou možností, jež vám přinese ve skle živou přírodu přímo na stůl vašeho domova nebo kanceláře. Díky kladným pocitům, které tyto svěží vlhkomilné džungle umí navodit, budete neustále energičtí a budete se cítit příjemně, a to klidně i při práci. Bonusem je také jejich soběstačnost. Vyžadují naprosto minimální péči a jsou vhodná i pro pěstitele–začátečníky.

V e-shopu Atelieru 26 si můžete vybrat a objednat již hotová mechária. Každé mechárium je jedinečné, Lucie vždy připraví unikátní rostlinky a kamínky v těžko napodobitelné kompozici. Jestliže vás ale neláká nakupování přes internet, určitě se zastavte přímo v ateliéru, kde si můžete po celý rok vybírat vždy ze stovek různých mechárií a odnést si tak domů to nejkrásnější, které vás chytne za srdce. Ke každému samozřejmě dostanete návod, jak se o něj co nejlépe starat. Mechária jsou ideálním dárkem a vhodná jsou taktéž i pro firmy, neboť je možné je opatřit logem či věnováním.

A pokud vás mechária zaujmou, tak jako už spoustu lidí před vámi, můžete se přihlásit na workshopy, které Lucie pořádá a na nichž se naučíte tyto mikrosvěty vytvářet. Dozvíte se všechny potřebné informace, abyste si kdykoliv poté zvládli sami doma vyrobit jedinečný ekosystém, který vám bude každý závidět.

Moje srdeční záležitost, malé ekosystémy, miniaturní džungle ve sklenicích a lahvích. Mechária, zelená, svěží, zarostlá mechem, kapradím a dalšími rostlinkami, které milují vlhké klima. Malé živé světy schované za sklem, probouzející naši fantazii. Umožní nám zastavit se, podívat se na svět z jiného úhlu a radovat se z maličkostí. A když přivoníte a zavřete oči, ocitnete se najednou v lese, který voní deštěm,“ dodává k jedinečným ekosystémům Lucie Mösr.

Galerie