Dokonalá oslava sv. Valentýna v Carlo IV

Hana Benešová
04. Únor 2019

Svátek zamilovaných se pomalu, ale jistě zabydluje v českém kalendáři a stále více lidí si na svatého Valentýna přeje prožít výjimečný romantický zážitek jako potvrzení jejich lásky. Pro  zážitky, jako je Valentýn, ale třeba taky oslava narozenin, je luxusní hotel Carlo IV jako stvořený.

Samotné prostředí hotelu romantikou překypuje. Díky velkorysým prostorům a historické výzdobě si každý zamilovaný pár může připadat jako ve svém královském paláci.

 

Zamilovaní se samozřejmě mají hýčkat, proto doporučujeme začít valentýnskou oslavu návštěvou Carlo IV Wellness & Spa, kde si můžete užít speciální valentýnskou nabídku. Šedesátiminutová masáž pro dva, doprovázená sklenkou prosecca, navodí tu správnou romantickou atmosféru, dokonalé uvolnění pak přinese tříhodinový pobyt ve dvacetimetrovém vyhřívaném bazénu s intimním osvětlením a přilehlými vířivkami. K dispozici je i sauna či parní lázeň. Pokud se na masáž zrovna necítíte, můžete tyto exkluzivní zážitky věnovat formou výhodného dárkového kreditního poukazu.

Po dokonalé relaxaci je čas na hostinu. Šéfkuchař hotelu Carlo IV Pavel Vacek připravil pro zamilované páry speciální menu, které se bude podávat od 14. do 17. února. Naleznete na něm takové výjimečné lahůdky, jako jsou svatojakubské mušle s wasabi kaviárem, grilované foie gras, filet z dorády či jelení hřbet s lanýžovou omáčkou a nakonec valentýnské srdce z malin, mascarpone a čokolády. Opulentní valentýnské menu pro dva zahrnuje i lahev vína vybraného vína a servíruje se v restaraci Salon, která přímo vybízí k romantickým setkáním.

Potom už jen zbývá vyrazit na romantickou procházku do centra Prahy.

Více o valentýnské speciální nabídce a dárkových poukaze do Carlo IV Wellness & Spa naleznete na stránkách www.carloivspa.com.

Valentýnské menu pro dva si můžete prohlédnout na

https://www.dahotels.com/carlo-iv-prague/restaurants-dining-prague