Dokonalé opálení z pohodlí domova? S profesionální samoopalovací kosmetikou MineTan žádný problém!

Redakce Luxus.cz
09. Květen 2019
Čtenost článku je: [?]

Po zimě je naše pleť světlá a působí smutně. Pokud zrovna nemůžete vyrazit na dovolenou k moři a solárium vás nezaujalo, bronzovou pleť můžete získat z pohodlí domova. Ptáte se jak? Snadnou aplikací některého produktu od kosmetické značky MineTan, která patří mezi to nejlepší ve svém oboru.

Profesionální australská samoopalovací kosmetika MineTan přichází na trh s revoluční technologií dokonalého opálení již za hodinu. Kromě toho, že po nanesení produktů bude vaše pleť krásně bronzová, bude také hydratovaná a získá veškerou péči, kterou potřebuje. Všechny produkty obsahují pouze přírodní DHA, která v kombinaci se silnými antioxidanty, extrakty z ovoce a oleji pomáhá produktu rychleji se vstřebat do pokožky a vytváří dlouhotrvající efekt dokonalého opálení.  

Nádherného karamelového opálení během hodiny dosáhnete pomocí samoopalovací pěny MineTan Caramel. Snadno se nanáší na pokožku, nevytváří nežádoucí fleky a vytváří přírodně zlatavý tón při každém použití. Vyšší obsah bronzovacích složek spolu s komplexem vitamínů a olejů vytváří perfektní dlouhotrvající výsledek bez nežádoucího zápachu. Samoopalovací pěna Mine Tan Caramel je vhodná pro každého, kdo hledá přirozené a jemné zlatavé opálení.

Pokud milujete aktivní životní styl a pohyb, je jako pro vás dělaná samoopalovací pěna MineTan Workout Ready. Tato pěna, která je vytvořena speciálně pro aktivní jedince, zaručuje tmavé opálení. Samoopalovací pěna Workout Ready se složením odolným vůči potu, byla vyrobena pro všechny, kdo jsou velmi aktivní a chtějí, aby jejich opálení vypadalo fantasticky co možná nejdéle. Speciální dlouhotrvající složení, které umožní odvádět z těla pot, ale ne samoopálení vám tento výsledek umožní. Obsahuje kofein a guaranu, které stimulují průtok krve v problémových partiích a tím ještě umocní vaše výsledky ze cvičení.

Jak správně aplikovat Mine Tan Absolute X20

Pokud chcete být opálení jako po měsíci u moře, sáhnout byste měli po samoopalovací pěně MineTan Absolute X20. Tato pěna vytváří extrémně tmavý samoopalovací efekt již za hodinu. X20 násobí tvorbu kožního pigmentu a v kombinaci s přírodními složkami vytváří tmavší a rychlejší samoopálení aktivací kožních buněk pro podporu barevného výsledku. Silné antioxidanty a hydratační oleje, které produkt obsahuje poskytnou vaší pokožce maximální hydrataci. 

Skutečně profesionální samoopalovací technologií jsou samoopalovací pistole. S nimi dosáhnete bronzové barvy bez nežádoucího nepořádku kolem. Set obsahuje vše potřebné pro vytvoření fantastického opálení – kromě samoopalovací pistole také profesionální tekutinu a aplikační rukavici. Tato samoopalovací pistole kompletně mění budoucnost samoopalování!

 

Aplikace samoopalovacích produktů Mine Tan je velmi jednoduchá. Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. S produkty MineTan se můžete sami rozhodnout, jak moc opálení chcete být. Po hodině po aplikaci dosáhnete jemného přírodního tónu pleti, po 2 hodinách bude vaše opálení tmavší, extra tmavého opálení dosáhnete po 3 a více hodinách. Smytí prostředku je vhodné provést pod vlažnou tekoucí vodou bez použití mýdla či peelingu. Samoopálení se bude vyvíjet po následujících 24 hodin.

Přesvědčte se o kvalitách Mine Tan na vlastní kůži!

Mine Tan

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti