Dokonalé prostředí pro požitek z kvalitního vína – nová vinotéka ASKO

Redakce
01. Říjen 2021
Čtenost článku je: 17387 [?]

Absolutní novinku roku, luxusní vinotéku prémiové skandinávské značky domácích a profesionálních spotřebičů ASKO, si už mohou pořídit i čeští a slovenští zákazníci. Poskytne dokonalé prostředí pro uchovávání a zrání až 190 lahví vína i speciální prostor pro přípravu vína i skla před podáváním. A prostřednictvím chytrých technologií i řadou praktických funkcí a tipů se dozvíte, jak svou sbírku spravovat i jak si královský nápoj co nejlépe všemi smysly vychutnat.

Prémiová vinotéka ASKO WCN311942G má vedle zcela mimořádného designu i takové technologie a funkce, aby poskytla sbírce cenných vín tu nejlepší možnou péči, ověřenou staletími. Pojme až 190 lahví, které je možné uschovat, nechat zrát a podávat ve třech zcela oddělených zónách se samostatně ovladatelnou teplotou a optimální vlhkostí na úrovni 70 %. O prostředí bez pachů se stará uhlíkový filtr a stálé vnitřní podmínky udržuje tichý, vysoce účinný kompresor, a to bez jakýchkoliv vibrací či chvění. Pohledové skleněné dveře jsou odolné proti UV záření a chrání sbírku před škodlivými účinky světla.

Neméně atraktivní je i vnitřní uspořádání. Dobře přístupné, řemeslně dokonalé police z odolného dřeva jsou opatřeny teleskopickými výsuvy s hladkým chodem a štítky s křídou pro osobní ruční poznámky. Technologicky dokonalému celku dávají punc precizní ruční práce. Úchvatná je i zóna pro podávání vína s volitelným náladovým osvětlením. Poslouží jako ideální prostředí pro přípravu vína, sklenic i dekantéru před degustací a podáváním. Ve skryté zásuvce pak můžete uchovávat pomůcky potřebné k otevření lahve a podávání nápoje.

Inteligentní vinotéka je díky mobilní aplikaci Vivino propojena s rozsáhlou databází informací o víně. Každou uloženou láhev je možné digitálně naskenovat pomocí integrovaného snímače a údaje uložit pro perfektní přehled o sbírce uchovávaných vín – zároveň je možné využít i přístup k someliérským tipům pro degustaci, skladování, podávání a mnoho dalšího.

Vinotéka ASKO Elements byla oceněna vůbec nejvyšší možnou prestižní zlatou iF GOLD AWARD jako jeden z nezajímavějších počinů roku 2021 s pozoruhodnou rovnováhou mezi mimořádně precizním řemeslným zpracováním a pokročilou technologií. Minimalistický design vinotéky se skleněnými dvířky, měnitelným náladovým LED osvětlením a elegantním madlem dává vinotéce dokonale splynout s jakýmkoliv obytným prostorem.

Comfort Program

Luxusní spotřebiče ASKO se dají pořídit v designovém showroomu ASKO nebo u vybraných prodejců, a to buď za jednorázovou úhradu, nebo jako součást prémiové služby Comfort Program s měsíčními platbami po dobu jejich plánovaného užívání. Tato služba zahrnuje kromě sedmileté záruky i nadstandardní odborné poradenství při používání spotřebičů i každodenní asistenci při řešení nečekaných situací. Přináší zákazníkům ten nejvyšší možný komfort a je výhodná i při pronajímání luxusních nemovitostí.

ASKO