Dokonale vyvážená receptura pod vánočním stromkem

13. Prosinec 2019
Čtenost článku je: [?]

Vánoční dárky vyráběné v Česku. To jsou kouzelné balíčky od Kosmetiky Capri plné kosmetických produktů z těch nejlepších ingrediencí. Udělejte radost kamarádce, mamince, babičce, nebo třeba i sama sobě. Kosmetika Capri s láskou pečuje o krásu a zdraví všech svých zákaznic. Uvnitř kelímků objevíte dokonale vyvážené receptury, jejichž základem jsou vzácné složky kozího mléka doplněné o suroviny mořského původu a rostlinné extrakty. Produkty jsou poctivě naplněné kozím mlékem, máslem, syrovátkou, kolostrem, a právě proto jsou tak účinné. Blahodárně působí na pleť a její mikrobiom. Naše pleť je tak vitální a dokonale září zdravím.

Vybírat můžete z 10 různých balíčků, které obsahují produkty pečující o pleť, tělo i vlasy. Inspirujte se hned na webových stránkách Kosmetiky Capri. My si tu uvedeme tři ty nejzajímavější produkty.

Balíček Krásné tělo a vlasy

Obsahuje dva skvělé produkty. Tím prvním je výživné pleťové mléko pro každý typ pleti, které se zároveň velmi hodí pro problematickou plet s akné či atopickým ekzémem. Tím druhým je vlasový šampon se syrovátkou, který je ideální i pro každodenní mytí vlasů. Nedrážní, nevysušuje, vlasy jsou po něm hebké a lesklé. Velikou výhodou je, že jej mohou požívat i děti.

Cena balíčku je 368 Kč.

 

Balíček Hedvábné tělo

Balíček obsahuje dva pečující produkty na tělo. Tělový krém s kozím máslem a bylinkami, který má vysoké hydratační, zklidňující i zpevňující účinky. Celkově zlepšuje vzhled celého těla a působí i na podrážděnou pokožku. Druhým produktem je výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem, který regeneruje a zvláčňuje, upravuje ochrannou bariéru pokožky.

Cena balíčku je 558 Kč.

Balíček Leknínový

I v tomto balíčku jsou dva báječné produkty. Zklidňující leknínový 24 hodinový krém, který skvěle rozjasňuje, zklidňuje a zjemňuje podrážděnou a citlivou pleť. Omlazující sérum Retinol LIKE, které zjemňuje a zlepšuje vzhled pleti, zpomaluje účinky stárnutí a obnovuje ochrannou bariéru pokožky. Vhodné pro anti-ageing péči o citlivou, zralou pleť.

Cena balíčku je 728 Kč.

Přípravky Kosmetiky Capri se vyrábějí v Čími u Nového Knína, jsou lokální a tím pádem způsobují minimální dopravní a skladovací zátěž, nezatěžují svými obaly ani životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné, podporují obnovu a zachování živočišného druhů, jmenovitě koz.

Přípravky a další informace jsou k dispozici 24 hodin denně na Kosmetika Capri.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti