NEWS & ARTICLES

Dopřejte si chvíli oddechu v útulném Wellness & Spa by L´OCCITANE v Chateau Herálec

ARTICLE BY

Unikněte předvánočnímu shonu a stresu a přijeďte relaxovat do zámeckého hotelu Chateau Herálec.

Ovšem nejenom před Vánocemi, ale až do konce února pro Vás na zámku připravili výjimečný dárek: proceduru L’Occitane ultra zjemňující péči o ruce s bambuckým máslem zdarma!

Protože právě v zimě trpí naše ruce úplně nejvíc, tato skvělá masáž jim pomůže a zregeneruje je na delší dobu.

Načerpejte novou energii, odpočiňte si a hýčkejte své tělo i mysl pod zámeckými klenbami v útulném a jedinečném Wellness & Spa by L´OCCITANE na Chateau Herálec.

Přijeďte a vyzkoušejte i další netradiční kosmetické procedury nebo uvolňující a znovuobnovující masáže či zábaly.

Více informací o nabídce získáte na: http://www.chateauheralec.com/predvanocni-hyckani-az-do-unora.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

CHATEAU HERÁLEC
569669111
reception@chateauheralec.com
Herálec 1, Herálec

Firemní články

Zažijte jedinečný "Víkend s vraždou" na Chateau Herálec

25.1.2017

Chcete zažít výjímečný "Víkend s vraždou"? Přijeďte v termínu 17. - 19. 3. 2017 na Chateau Herálec a staňte se součástí divadelního představení 11 skvělých herců, kteří od pátku až do nedělního odjezdu rozehrají na zámku příběh s detektivní zápletkou.

Dopřejte si chvíli oddechu v útulném Wellness & Spa by L´OCCITANE v Chateau Herálec

12.12.2016

Unikněte předvánočnímu shonu a stresu a přijeďte relaxovat do zámeckého hotelu Chateau Herálec.

Hřejivé deky z ovčí vlny a Ponožky "Pomožky" od Chateau Herálec Vás zahřejí v sychravých dnech

26.10.2016

Na Chateau Herálec jsou již druhým rokem velmi oblíbeným vánočním dárkem hřejivé deky z ovčí vlny. Pro zámek je vyrábí na Vysočině v malé vesničce Strmilov v tkalcovně rodiny Kubákových a nesou pečeť vysoké řemeslné kvality, ale i citu pro detail.

Unikátní zážitek na Chateau Herálec z dílny opravdových mistrů

22.7.2016

Chateau Herálec, to je luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytování a exkluzivní servis. Navíc má vynikající polohu s přímým přístupem po dálnici D1. Obklopuje jej anglický park z 18. století a nachází se v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny.

ZAŽIJTE OPRAVDOVÉ KOUZLO VENKOVA ANEB CHATEAU HERÁLEC NEUSTÁLE PŘEKVAPUJE SVÉ HOSTY

13.5.2016

Každý z vás to jistě zná, celé dny pracujete, bohužel to není jen o „práci v práci“, ale často si nosíte kousek svého zaměstnání domů. Někdo více, někdo méně. Ale co takhle hodit za hlavy starosti všedních dní a zažít něco tak trochu nevšedního? Odpočinout si a načerpat nové síly můžete na Chateau Herálec.

ZÁMEK CHATEAU HERÁLEC PŘEDSTAVUJE NOVÉ ZÁŽITKY

20.4.2016

Nevšední nezapomenutelný zážitek najdete nyní na zámku Chateau Herálec. Vrátíte se zde do míst, která na vás dýchnou kouzlem dávné historie. Nikde se nebudete tísnit v davu lidí a užijete si naprosto jedinečné zážitky.

ZAŽIJTE SVATÉHO VALENTÝNA NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

25.1.2016

Pokud přemýšlíte, kde strávit letošní den zamilovaných, přinášíme jeden tip. Na zámku Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE mohou všechny zamilované dvojice oslavit svátek svatého Valentýna a prožít krásné chvíle v luxusním prostředí.

LEDNOVÝ DEGUSTAČNÍ VEČER NA CHATEAU HARÁLEC

6.1.2016

22. ledna 2016 je na zámku Chateau Herálec připraven speciální galavečer, kde si můžete pochutnat na vynikajícím vínu z regionu Bordeaux.

UŽIJTE SI ČAS MEZI SVÁTKY NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

16.12.2015

Dokonalý odpočinek po vánočním shonu nabízí Chateau Herálec s vůní pečených kaštanů a domácího punče.
Od 26. 12. do 30. 12. 2015 je pro vás na zámku připraven speciální pobytový Štěpánský balíček plný překvapení a nevšedních zážitků.

PODZIMNÍ MENU V ZÁMECKÉ RESTAURACI CHATEAU HERÁLEC

1.11.2015

Posledními trendy světové moderní gastronomie jsou k vidění a hlavně k ochutnání v zámecké restauraci Chateau Herálec. Místní šéfkuchař Michal Zapalač osvěžil českou kuchyni, která tradičně čerpá ze zásob regionálních dodavatelů i vlastního pole.

CHATEAU HERÁLEC FINANČNĚ PODPORUJE VESNICKOU ŠKOLU V OBCI

5.10.2015

„Pro lepší start dětí z vesnické školy v Herálci“ je nový projekt Zámku Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE. Tento projekt existuje od září a klade si za cíl podpořit školství a zlepšit podmínky pro vzdělání žáků v Základní škole Herálec.

CHATEAU HERÁLEC PATŘÍ MEZI 10 NEJLEPŠÍCH ZÁMECKÝCH HOTELŮ NA SVĚTĚ

31.8.2015

V žebříčku portálu TripAdvisor se na základě hodnocení cestovatelů umístil český luxusní hotel zámek Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE na osmém místě.

ROZHOVOR S ALEXANDROU KASPEROVOU, ZÁMECKOU PANÍ CHATEAU HERÁLEC

28.8.2015

Chateau Herálec je luxusní pětihvězdičkový zámecký hotel v překrásné přírodě Vysočiny. O tom, že se jedná o opravdový skvost, vypovídá i fakt, že figuruje v žebříčkuTripAdvisor mezi10ti nejlepšími zámeckými hotely světa.
Vyzpovídali jsme Alexandru Kasperovou, zámeckou paní tohoto překrásného hotelu.

Official Press Release

PLÁN ZDRAVÍ A ŠTÍHLOSTI NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT

30.6.2015

Pro ty, kteří bojují s nadváhou, mají zdravotní problémy a jsou neustále unaveni, připravil zámek Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L´Occitane „Plán zdraví a štíhlosti“. Jedná se o návod, jak zlepšit svůj zdravotní styl a shodit nadbytečná kila.

Official Press Release

L’OCCITANE NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

7.5.2015

Pivoňkovou elegantní masáž oblíbené francouzské značky L’OCCITANE si poprvé budete moci užít naplno v pětihvězdičkovém zámeckém hotelu Chateau Herálec proslulým svou neobyčejnou atmosférou. Hotel si plným právem zaslouží licenci na provozování prvního Spa by L’OCCITANE v České republice.

Official Press Release

MÁJ, LÁSKY ČAS, NA CHATEAU HERÁLEC

1.4.2015

Chateau Herálec si pro vás připravili speciální balíček na oba květnové prodloužené víkendy. Přijeďte si odpočinout a strávit příjemný čas plný relaxace, zábavy, dobrého jídla a krásné hudby v podání loutnisty pana Macka.

Official Press Release

CHLUPATÍ HOSTÉ NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

11.3.2015

Nejenom lahodný pamlsek pro Vaše čtyřnohé kamarády na uvítanou, ale také zápis do “chlupaté” hotelové knihy a ještě spoustu dalších překvapení, čeká na vašeho zvířecího člena rodiny na zámku Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L´Occitane. I váš pejsek či kočička jsou u nás vítanými hosty!

Official Press Release

DEGUSTACE FRANCOUZSKÝCH VÍN NA CHATEAU HERÁLEC

29.1.2015

Rádi bychom vás pozvali na jedinečnou degustaci francouzských vín, jež se bude odehrávat počátkem února na Chateau Herálec.

Official Press Release

OSLAVTE SVÁTEK SVATÉHO VALENTÝNA PŘÍMO KRÁLOVSKY NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

23.1.2015

Pro všechny zamilované, jež si chtějí užít skutečné romantiky, tu máme tip na jeden speciální Valentýnský víkend, kdy si na Chateau Herálec mohou užít jedinečné chvíle plné romantiky.

Official Press Release

KAŠTANOVÉ DELIKATESY V ZÁMECKÉ RESTAURACI HONORIA NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC BOUTIQUE HOTEL & SPA BY L’OCCITANE *****

27.11.2014

Anglický park zámku Herálec zasypaly plody kaštanů, a tak se není čemu divit, že kaštany ovlivnily i tamní kuchyni v restauraci Honoria. Vychutnat si tu tak můžete tradiční českou kuchyni, v níž hlavní slovo mají kaštanové ingredience.

Official Press Release

BRAMBOROVÉ SLAVNOSTI NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

23.10.2014

Babí léto ten víkend (10 -12. 10. 2014) vládlo a dávalo mocně najevo, že se neodkladně blíží skutečný čas podzimních dnů. Sluníčko v těchto dnech hřálo a staleté stromy v zámeckém parku, v něž se pomalu barví listy barví do kouzelných zářivých odstínů.

Official Press Release

ZASTAVTE SE NA CHVÍLI NA SÝROVÉ HODY NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC BOUTIQUE HOTEL & SPY BY L’OCCITANE *****

15.9.2014

 Berte na vědomí, že s podzimem nepřichází nuda, ale éra jedinečných gastronomických zážitků. Máme zde vinobraní a dobu ochutnávání vína. K dobrému vínu však patří i chutný sýr. Na zámku Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE ***** právě proto odstartovala sýrová sezóna!

Official Press Release

PRÁZDNINOVÉ ROZMAZLOVÁNÍ V PRVNÍCH A JEDINÝCH SPA BY L’OCCITANE NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC BOUTIQUE HOTEL SPA BY L’OCCITANE

13.8.2014

Ještě léto neskončilo! Stále je ještě čas si užít voňavé léto v harmonické přírodě s nekončícím relaxem. Stačí jen, když se rozhodnete prožít své krásné dovolenkové dny v prostorách luxusního zámku, kde se necháte hýčkat. Jde vůbec o první Spa by L’OCCITANE v České a Slovenské republice. 

Official Press Release

LETNÍ KURZY VAŘENÍ A KULINÁŘSKÉ KOUZLO NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC BOUTIQUE HOTEL & SPA BY L’OCCITANE*****

14.7.2014

Chcete svou dovolenou spojit s nevšedním zážitkem a jste milovníky dobré gastronomie? Máme pro vás tip, jak si můžete užít vše dohromady. Lokální dodavatelé, čerstvé suroviny, filozofie „slow food“ a zážitkové gurmánské menu plné chuti.

Official Press Release

PRÁZDNINOVÉ PŘEKVAPENÍ V LUXUSNÍM ZÁMECKÉM HOTELU CHATEAU HERÁLEC BOUTIQUE HOTEL & SPA BY L’OCCITANE *****

8.7.2014

Věřte tomu, i váš sen se může stát skutečností. Romantický sen na zámku Chateau Herálec se stává skutečností dokonce i během pracovního týdne. Vychutnat si můžete se svým milovaným nebo svou milovanou romantický odpočinek. 

Official Press Release

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ HERÁLECKÉHO FESTIVALU LÁSKY

15.5.2014

Dopřejte si chvilku oddychu na zámku Chateau HERÁLEC a nalaďte se na romantickou vlnu, která je spojená s měsícem květen. Lásku, romantiku a pocit intimity podporují i krásné a rozlehlé prostory zámku i zámeckého parku. Do jedinečného interiéru se prostě musíte zamilovat.

Official Press Release

VELIKONOCE VE ZNAMENÍ RELAXU A ODPOČINKU? ŘEKĚTE ANO POBYTU NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

9.4.2014

Rádi relaxujete ve spojení s historií i s přírodou? Toužíte po neobyčejných, luxusních zážitcích, nebo ničím nerušeném klidu? Máme pro Vás řešení. Vychutnejte si příchod velikonočních svátků ve znamení odpočinku a relaxu v historickém prostředí zámeckého hotelu Chateau Herálec.

Official Press Release

L'OCCITANE SPA V CHATEAU HERÁLEC SE TĚŠÍ PRESTIŽNÍMU OCENĚNÍ WORLD LUXURY SPA AWARDS 2014

8.4.2014

L'OCCITANE Spa v unikátním prostoru hotelu Chateau Herálec si od listopadu, kdy bylo otevřeno, získalo nejen množství příznivců, ale také jedno výjimečné ocenění. Přesto, že jsou lázně otevřeny pouhých pět měsíců, mohou se již nyní pyšnit prvenstvím v prestižní soutěži World Luxury Spa Awards 2014.

Official Press Release

CHATEAU HERÁLEC PRO VÁS MAJÍ ČTYŘI TIPY, ZA KTERÉ SE VÁM TĚLO PODĚKUJE

2.4.2014

Odbourejte jarní únavu na zámku Chateau Herálec

Official Press Release

VALENTÝNSKÝ VÍKEND V CHATEAU HERÁLEC, 14. - 16.2. 2014

15.1.2014

Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, je připravený speciální Valentýnský balíček.

Official Press Release

MAGICKÝ SILVESTR NA ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

14.12.2013

Oslavte příchod Nového roku v kouzelném zámku Chateau Herálec. Nechte se vtáhnout do atmosféry dob dávno minulých, které na vás budou z každého koutu zámku dýchat.

Official Press Release

VÁNOČNÍ TIPY ZE ZÁMKU CHATEAU HERÁLEC

4.12.2013

Zámecký hotel Chateau Herálec připravil i letos bohatou vánoční nadílku. Ta potěší zejména vyznavače zdravého životního stylu a wellness. Od 1. listopadu 2013 fungují na zámku první Spa by L’OCCITANE v ČR a na Slovensku, a tak si příznivci této výtečné francouzské přírodní kosmetiky mohou přijít na své.

Official Press Release

L’OCCITANE SPA V ZÁMECKÉM RESORTU CHATEAU HERÁLEC

10.11.2013

Zámecký hotel Chateau Herálec, který je také All inclusive Wellness & Spa Resortem, získal licenci na provozování prvního Spa L’OCCITANE v ČR.

Official Press Release

CHATEAU HERÁLEC: PODZIMNÍ TOULKY VYSOČINOU

2.10.2013

Balíček pro milovníky přírody a nordic walkery obsahuje 2 noci na zámku se třetí nocí z​darma.

Official Press Release

CHATEAU HERÁLEC: PRÁZDNINOVÉ TIPY ZÁMECKÉ PANÍ

28.7.2013

Nová rubrika TIPY ZÁMECKÉ PANÍ na webové stránce Chateau Herálec přináší nejaktuálnější prázdninové tipy na zajímavosti v okolí zámku, atraktivní místa regionu a úžasné výlety, na kterých ochutnáte vůně a chutě kraje Vysočina.

Official Press Release

PRÁZDNINOVÁ NABÍDKA 2 NOCI V ZÁMECKÉM HOTELU CHATEAU HERÁLEC S 3. NOCÍ ZDARMA

21.7.2013

Hledáte hotel pro rodiny a děti s nádechem romantiky a luxusu? Luxusní hotel Chateau Herálec svým romantickým vzhledem připomíná zámek jako z pohádky. K dispozici je rodinné apartmá „FAMILY SUITE S bílým koněm“ nebo si můžete zvolit vzájemně propojené apartmány „Pánů Trčků z Lípy“ a „Pánů z Roupova“.

Official Press Release

CHATEAU HERÁLEC: SPECIÁLNÍ PRÁZDNINOVÉ BALÍĆKY NA 2 NOCI + 3. NOC ZDARMA (1.7. - 31.8. 2013)

15.7.2013

Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantickou atmosféru v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, je připravený tento speciální balíček:

Official Press Release

ALEXANDRA KASPEROVÁ: ZÁMECKÁ PANÍ Z CHATEAU HERÁLEC

23.6.2013

Majitel zámeckého hotelu, jako je Boutique Hotel & Club Resort Chateau Herálec, je pro některé hotelové hosty postavou obestřenou rouškou tajemství.

Official Press Release

BUSINESS CLUB CHATEAU HERÁLEC

1.3.2013

Od sezóny 2013 nabízí Boutique Hotel & Club Rezort Chateau Herálec výhodné klubové členství pro firemní klientelu. Členové klubu v průběhu celého roku využívají výhodu bezplatného pronájmu zámeckých prostor.

Official Press Release

BIATLONOVÝ BALÍČEK V CHATEAU HERÁLEC, 7.-17. ÚNOR 2013

5.2.2013

Přijeďte se podívat na Mistrovství světa v biatlonu, které se tento rok (7.2. – 17.2. 2013) odehrává v malebné krajině Českomoravské Vysočiny. Na zámeckém hotelu Chateau Herálec v dojezdové vzdálenosti (60 minut od místa konání závodů) si po skončení závodů vychutnáte dokonalý relax pro tělo a mysl.

Official Press Release

STYLOVÝ SV. VALENTÝN V CHATEAU HERÁLEC

15.1.2013

Pro všechny zamilované páry, které si chtějí užít romantické atmosféry svátku sv. Valentýna a mít nerušený čas jen pro sebe a svého partnera v soukromí luxusního zámeckého boutique hotelu Chateau Herálec, je připraven speciální Valentýnský prodloužený víkend (14. – 17. 2.)