Dopřejte své pleti díky detox a luxusní péči značce Bellitia

15. Říjen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16615

Začíná podzim a vy máte dost možná pocit, že se na vaší pleti opět objevují nedokonalosti po létě? Vyzkoušeli jste již spoustu produktů, díky kterým byste se měli každé této nedokonalosti zbavit, ale zatím zjišťujete jen to, že žádný z nich nezabral? Nemusíte mít strach, to je po létě úplně normální, spousta lidí se s tím potkala. Dnes jsme naštěstí v době, kdy to nemusíte pouze přejít a nechat to vyřešit čas za vás. Stačí, když naleznete kvalitní produkty, které se jsou schopny postarat o podzimní detox pleti, působit i na nepříjemné skvrny a navíc rozjasní vaše oční okolí.

Firma Bellitia se ztotožňuje s vašimi problémy a uvědomuje si, jak musí být těžké vyrovnávat se s nedokonalostmi pleti po létě, kdy opět nastupujete do škol či prací a celkově se více ukazujete mezi lidmi – nabízí vám však jednoduché řešení v podobě značky Locherber Skincare, a to novou mini řadu v péči o pleť MILKY WAY, která v sobě zahrnuje rozjasňující detoxikační krém, čisticí gel na pleť a sérum na oční okolí s přírodními výtažky z bílého čaje, ženšenu a zázvoru. Dále produkty obsahují i přírodní probiotika, jež se postarají o detoxikační, hydratační a rozjasňující účinky pro vaši pleť.

Detoxikační krém z řady MILKY WAY je obohacen o inovativní složení, které viditelně zredukuje skvrny a nedokonalosti, díky nimž je pokožka obličeje hebká a sametová. Produkt využívá velmi efektivně přirozenou sílu výjimečného peptidu Vita Genesis White, který je schopný snížit koncentraci melaninu a usnadnit tak rozjasnění pleti.

Cena: 946 Kč/50ml.

Rozjasňující krém na oční okolí řady MILKY WAY je dokonalým řešením ve chvíli, kdy vám připadá, že je vaše pleť okolo očí unavená, neboť ji stačí pomazat tímto krémem a ihned jí bude navrácen původní lesk a krásný vzhled. Vhodný je i pro osoby, které musí trávit velký čas před obrazovkami, protože pozitivně působí i proti modrému světlu.

Cena: 946 Kč/15ml.

Multifunkční čisticí gel MILKY WAY je specifický především díky jeho několika funkcím, mezi něž patří čištění pleti, odstranění mrtvých buněk a bakterií a dále rozjasňování a detoxikování pleti. To je zajištěno především díky složení z kávy a kořenu zázvoru, které mají na pleť velmi pozitivní účinky. Gel se po opláchnutí vodou přemění na zesvětlující, regenerační mléko, které přináší právě vysněný zářivý efekt.

Cena: 946 Kč/125 ml.

Jemné tonikum Locherber Skincare je produkt vhodný pro každodenní odličování celého obličeje bez podráždění – díky výtažku z měsíčku lékařského se hodí i pro využívání na velmi citlivou pleť, kterou tonifikuje a do hloubky hydratuje. Pleť je tak dokonale jasná, jednotná a hebká.

Cena: 325 Kč/150 ml.

Denní beauty routine čištění pleti

Pokud chcete vědět, jak má správně vypadat každodenní čištění pleti, dejte pozor na tento návod, který vám přináší společnost Bellitia.

1. Odlíčení Make-Upu: K odstranění Make-Upu využijte čisticí tonikum nebo jemné tonikum, které můžete doplnit i o jemnou odličovací vodu pro oči.

2. Hloubkové čištění pleti po odlíčení: Jedná se o velmi důležitou součást odličování. Pokud hloubkově nepročistíte pleť, mohou se snížit účinky následné péče a využitého krému po odličování. Vždy používejte Milky way čisticí gel, anebo jemné čisticí mléko.

3. Použití exfoliačního krému: Jako takový můžete využít Face peeling scrub pro odstranění mrtvých buněk, anebo čisticí emulzi s AHA – jedná se o bezpečný chemický peeling s 5% AHA kyselinou, který obnovuje a hluboce regeneruje epidermis a zmenšuje viditelné póry.

Když už nyní víte, jaké produkty pro detoxikaci pleti vybírat a jakou rutinu pro péči o pleť zvolit, stačí si již jen objednat u Bellitia vhodné produkty. Jestliže si do konce října 2021 zakoupíte dva výrobky z řady MILKY WAY, získáte jako dárek masku na spaní z chladivého jemného materiálu.

Galerie

Rozhovory