Dopřejte svému tělu a mysli chvilku oddechu a odpočinku v Lily Wellness & Spa Hotelu Hofmeister

Redakce Luxus.cz
10. Červenec 2019

Potřebujete si odpočinout, ale nemáte příliš času? Nechcete jezdit do zahraničí, avšak přitom toužíte po něčem exkluzivním? Pak je pro vás ideálním místem pražský Hotel Hoffmeister, který se nachází na Malé Straně. Ten pravý oddych zde zažijete v Lily Wellness & Spa. Svým návštěvníkům nabízí  privátní a zároveň i unikátní saunový svět, kde je několik typů sauny s luxusní privátní vířivkou neboli „Římskou lázní“. Navštívit jej mohou jak hoteloví hosté, tak ti široká veřejnost.

Za zmínku stojí unikátní parní lázeň v jeskyni z 15. století, tzv. „Stone Bath“, nebo také luxusně zařízená finská sauna, které dominuje odpočinková zóna. Prostory saunového světa jsou velmi romantické. Vrcholem nabídky Hotelu Hoffmeister jsou pak vířivky i wellness procedury, které se stanou nezapomenutelným zážitkem. Pokud jste člověk s vysokými standardy, můžete si Lily Wellness & Spa pronajmout jen pro sebe. Jeho saunový svět spojený s vířivkou a spa rituály pro privátní oslavy spojené s relaxací zkrátka ideální.

Dokonalým místem pro relaxaci je suchá finská sauna, která je zahřátá na 95 °C a ve které si mohou klienti dopřát také fototerapii. Hotel Hoffmeister nabízí privátní a plně uzavřené prostředí včetně vybavené odpočinkové zóny, prostoru k občerstvení a sprchového koutu. Pokud dáváte přednost mokrému saunování, určitě navštivte aroma bylinnou saunu o teplotě 55 °C s vlhkostí 60 %. Můžete si zde vybrat vlastní aroma a fototerapii.

Zcela unikátní je parní lázeň v jeskyni – „Stone Bath“. Pára se zde vytváří pomocí lávových kamenů zahřátých až na 650 °C a následně ponořených do vody. Tato magie se odehrává v unikátní jeskyni z 15. století, nalezené v prostorách hotelu Hoffmeister. Parní lázeň není jenom naprosto výjimečným a unikátním relaxačním zážitkem, ale ideálně připraví Vaše tělo pro další procedury. Teplota parní lázně nepřekročí 56 °C.

Jako v ráji se budete cítit v hotelové římské lázni, která je umístěna v krásném interiéru. Ten byl architektonicky navržen v antickém slohu po vzoru starých Římanů. Využijte možnost kombinace saunového světa a vyberte si některou ze saunových procedur Hotelu Hoffmeister v kombinaci s římskou lázní. Kombinovat se dají i sauny mezi sebou. Při své návštěvě byste si neměli nechat ujít oblíbené spa rituály, na něž se zde specializují a které tu vznikají návštěvníkům na míru. Nejžádanější z nich jsou párové rituály jako C&C a A&A.

V Hotelu Hoffmeister se postarají také o vaši pleť, a to za pomoci produktů luxusní kosmetiky Ingrid Millet Paris, jednu z nejlepších na českém trhu. Je tvořena z čistého, pravého kaviáru a neobsahuje žádnou syntetiku. O jejích kvalitách vypovídá také skutečnost, že si ji oblíbila slavná francouzská herečka Catherine Deneuve. Druhou kosmetikou, kterou zde používají, je čistě přírodní Alqvimia. Tato pleťová ošetření jsou kombinací umění alchymie, aromaterapie a alternativní medicíny. 

Hotelu Hoffmeister naleznete vše, co vaše tělo i duše potřebuje. To své si zde najdou i ti nejnáročnější klienti, kteří se sem rádi vracejí… Asi ví proč.

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor