Dopřejte svým miminkům pohodlí a jen to nejlepší díky BavuLenka

04. Květen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13242

Vlastní miminko je asi to nejcennější, co nám svět může dát. Každý si přejeme jednou vychovat úspěšného a šikovného chlapce, či dívku, ale než se k takovému věku dostanou, předchází tomu škola, předškolní věk a především také miminkovská léta, kdy naše ratolesti potřebují asi nejvíce péče. Tato péče se odráží nejen v našich činech, chování k miminku, ale také v prostředí, v němž žije. Pokud vy sami milujete pohodlí, vězte, že vaše děťátko ho bude milovat 2x tolik. Dopřejte mu to nekrásnější, nejkvalitnější a nejpohodlnější, co můžete. A to vše vám může nabídnout společnost BavuLenka.

Rodinná firma BavuLenka, která pochází z Podkrkonoší, nabízí všemožné vybavení, které by vaše miminko mohlo potřebovat. A to od postýlek až po různé doplňky do dětských pokojíčků, kterého není rozhodně nikdy dost. Sama BavuLenka si stojí za tím, že dětský pokojíček má být místo, kde se naše děťátko bude cítit jako v bavlnce. A právě proto si zakládá na pohodlí, moderním designu a kvalitě za dostupnou cenu.

Firmu BavuLenka založili manželé, kterým se čerstvě narodil chlapeček a kteří začínali zjišťovat, jak je složité sehnat kvalitní vybavení pro miminka. Většina obchodů přeprodávala vybavení z Číny, a to pro svého chlapečka zkrátka nechtěli. Ihned je napadlo, že se s podobným problémem určitě potýká i mnohem více rodičů. Začali tak shánět kontakty a dnes prodávají zboží pro miminka jen od kvalitních výrobců především z Čech a dalších států Evropy. Každý produkt, který u BavuLenka koupíte, má důležitou certifikaci kvality, která dokazuje, že se jedná o špičkový výrobek.

Nejde ale jen o certifikaci – každý produkt u BavuLenka byl buď důkladně prozkoumám přímo majiteli, anebo rovnou vyzkoušen, abyste si tak mohli být jisti i vy, že kupujete pouze kvalitu. Dnes u BavuLenka můžete zakoupit všechna možná vybavení do dětských pokojíčků a chystají se také postýlky. Nechybí ani fusaky, pletené deky či proutěné košíky. Nezapomíná se ani na kvalitní hrací deky či houpačky, které děti zkrátka milují.

Jestliže byste si nevybrali z dostupného zboží u BavuLenka, není sebemenší problém nechat si na jejich stránkách vytvořit přímo produkt na míru. Budete si tak moci zkombinovat celé vybavení dětského pokojíčků přesně do barev, která se vám bude nejvíce líbít.

Galerie