DOSTAŇTE SE ZPĚT DO FORMY S REDUXILEM OD ČESKÉ FIRMY CLINEX

01. Duben 2021
Čtenost článku je: 12331 [?]

Nejenom v Česku doplácí obyvatelé na korona krizi i tím, že přibírají na váze. Může za to také snížená možnost pohybu. Při práci z domova jednoduše přijdeme o pohyb při chůzi na zastávku, na oběd, či po kancelářích. Jak na hubnutí v takové situaci?

Je to jednoduchá matematika. Pokud člověk nezmění své stravovací návyky, ale najednou dělá jen cca 50 % běžné fyzické aktivity, tělo začne přebytečnou energii skladovat.  Podle průzkumu Obce sokolské a agentury STEM/MARK, v němž bylo osloveno 800 respondentů, přibralo v Česku 37 % obyvatel mírně, 4 % pak výrazně. Z tohoto důvodu by se mohla zvýšit poptávka po doplňcích stravy na hubnutí.

Podle studie Lékařské univerzity ve Vídni, která sledovala po šest týdnů 12 lidí, kteří pracovali z domova, se fyzická aktivita sledovaných jedinců snížila na ani na 45 minut denně. Oproti kontrolní skupině, která z domu nepracovala, je to snížení z cca 100 minut pohybové aktivity. Pracující z domova trávili téměř 23 hodin denně ležením, sezením, či stáním. Poznáváte se v tom také? 

I bez pohybu však můžeme pro své zdraví něco dělat. S hubnutím, stejně jako s odvodněním organismu, mohou pomoci doplňky stravy. Nečekejte až se opět život vrátí do normálu, ale iniciativně převezměte kontrolu nad tím, v jakém stavu je vaše tělo po fyzické stránce.

Pomoci mohou kvalitní a účinné doplňky stravy od tradičního českého výrobce ClineX. Tím nejprodávanějším je Reduxil Duo, který díky kombinaci denní a noční složky zvyšuje účinnost hubnutí a nevědomý výdej energie až na 150 %. Přestaňte přibírat, začněte hubnout a mějte ze sebe opět skvělý pocit.

ClineX

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže