Dotek luxusu s produkty Lush: Nejlepší péče pro vaše ruce

16. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 16. 12. 2023

Na ruce se při péči často zapomíná. Avšak to je velká chyba! Dopřejte jim výživu a péči, kterou tak potřebují (obzvlášt v zimních měsících) a užívejte si pocit krásných rukou.

Lush krémy překypující blahodárnými pečujícími ingrediencemi jsou připravené ošetřit těžce pracující a vysušené ručky a dopřát jim dotek luxusu. Kromě krému však nezapomeňte ani na důkladné umytí a peeling. Ten zázrak pak poznáte na vlastní kůži!

Golden Lindseed Mýdlo 240 Kč/ 100g

Vychutnejte si obláček dokonale svátečních vůní a pohlazení heboučkých požitkářských mydlinek se spoustou blahodárných olejů, cukrem a očistnou silicí z brazilských pomerančů s hřejivým kadidlem a hřebíčkovým olejem.

Orange Sprchový peeling 495 Kč/ 330g

Osvěžující sprchový peeling z rozjasňující mořské soli bohatý na vitamin C, pomeranče a povznášející esenciální oleje. Mořská sůl je jedním z nejlepších přírodních exfoliantů. Ta v Lush peelingu je ručně sklízená v solných pánvích v Portugalsku.

Handy Gurugu Krém na ruce 420 Kč/ kus

Hýčkejte své ruce krémem z těch nejvybranějších másel: bambucké, kešu, mandlové a máslo z dýňového semínka jsme smíchali s růžovou vodou a růžovou absolue pro zmírnění červenání a hydrataci. Pupalka zklidňuje pokožku, silice z heřmánku pravého funguje jako antiseptikum a čerstvá citronová šťáva pokožku rozjasňuje.

Sweet Wild Orange Balzám na ruce 420 Kč/ kus

Delikátní vůně pomeranče pro osvěžení všech upracovaných ručiček. Balzám je vhodný pro všechny typy pokožky, obsahuje aloe vera a glycerin, který chrání pokožku před vysušením – pomáhá v ní uzamykat vláhu, aby zůstala hydratovaná.

Lemony Flutter Máslo na nehtovou kůžičku 350 Kč/ kus

Kombinace výživných změkčujících ingrediencí na všechna hrubá místa. Kolena, lokty, paty, lámavé nehty a kůžička kolem nich konečně dostanou péči, která jim náleží, v podobě směsi s bio avokádovým olejem, citronovým nálevem a na vitaminy bohatým mangovým máslem.

Galerie