Dovolená v krásném zámku Chateau Kotěra

Ondřej Petera
30. Září 2019

Chcete si užít odpočinkovou dovolenou v krásném hotelu, který se nachází v překrásném zámku z počátku 20. století? Hotel Chateau Kotěra se nachází v obci Ratboř, kterou najdete pouhých 45 minut od Prahy.
V hotelu nalezneme překrásné, staré kusy designovaného nábytku, kterým se mohou pyšnit pokoje i další prostory hotelu.

Hotel se může pyšnit svou krásou a službami, které nabízí. Pro hotelové hosty je nabízena prohlídka zámku, kdy si budete připadat, jako byste se navrátili o sto let do minulosti a jako byste byli opravdu jeho součástí, zcela zdarma. Hotel nezapomíná ani na aktivní návštěvníky, pro které rád připraví další placené služby či program přesně podle Vašich požadavků.
Pro tu pravou relaxaci jistě oceníte různé druhy masáží, které pro Vás hotel nabízí, ve kterých nechybí ani masáž pro těhotné či masáž s pomocí lávových kamenů za příjemnou cenu. Dále nezapomínejme ani na kosmetická šetření a možnosti sportování, kde nechybí například hodinka na tenisovém kurtu.

Hotel je známý díky své výborné restauraci, která je opravdovým zážitkem pro ty pravé gurmány. Pyšní se vynikající kuchyní s nádechem jihu a milou a pozornou obsluhou s elegantním interiérem. V restauraci si mimo výborného jídla, podávaného v rámci jídelního lístku, můžete pochutnat také na sezónním menu či speciálních degustačních večeřích, které si doslova zamilujete.

Do hotelu kromě hostů mohou zavítat samozřejmě i firmy, pro které jsou zde připraveny velké zasedací prostory s kapacitou až 80 míst. Hotel Chateau Kotěra rád přivítá i firmy, které sem přijedou v rámci teambuildingových akcí spojených se sportováním či relaxací, u kterého nemůžeme opomenout saunu, venkovní bazén, pétanque či již zmiňovaný tenis nebo poklidné grilování za hezkého počasí.
Pokud byste měli zájem, hotel Vám rád sestaví program přesně na míru, který se bude odehrávat jak v jeho areálu, tak i v nejbližším okolí.

Mezi ty nejkrásnější výlety v okolí můžeme zařadit například Kutnou Horu, kam se můžeme zajet podívat do historického města, které bylo založeno ve 13. století při objevení stříbrných rud, či si zajezdit na bobové dráze o délce 1565 metrů, která se řadí na první místo v příčce nejdelších bobových drah v České republice a na druhé místo v Evropě.
Kromě Kutné Hory můžeme doporučit i nedaleké Poděbrady, kam se můžeme vydat na cyklostezku nebo si zajet na výletní lodi krále Jiřího z Poděbrad k soutoku Labe a Cidliny.

Pro všechny hosty je samozřejmě zařízen i rychlý a kvalitní bezdrátový internet zdarma v restauraci. V ceně pobytu již máte zaplacené i parkování v areálu hotelu a každodenní snídaně.

Neváhejte navštívit webové stránky hotelu a vyzkoušet si překrásnou dovolenou v jejich zámku, kde se budete cítit jako pravá princezna či princ.