The Eatery: Pochutnejte si na české kuchyni v dnešním pojetí

09. Listopad 2020

Řekli byste o sobě, že jste milovníci staré dobré české kuchyně? Ale uvědomujete si, že restaurací, ve kterých byste si na našich jídlech mohli pochutnat, je stále méně a méně? Uděláme Vám dnešním článkem radost, neboť si představíme restauraci The Eatery sídlící v pražských Holešovicích, která se zaměřuje právě na českou gastronomii povýšenou na úroveň 21. století.

Restaurace The Eatery, jejíž jméno má symbolizovat překlad slova „jídelna“ a „divadelní“, připravuje výtečné pokrmy přesně podle toho, co je právě k dispozici. Menu restaurace obměňuje přibližně jednou za tři týdny, a to vždy podle dostupni surovin od farmářů a dodavatelů. Zjednodušeně můžeme říci, že se restaurace zaměřuje na českou kuchyni, kterou všichni moc dobře známe, ale odlehčuje ji tak, aby odpovídala jídlům 21. století.

The Eatery o sobě samo říká, že na jejich jídelním lístku nenalezneme francouzské sýry či mořské ryby, ale pouze jídla, která jsou z našich surovin. Majitelé restaurace přesně vědí, odkud pochází jejich dovážená kuřata, ryby atd. Pro ovoce a zeleninu si sami docházejí na místní trh a nekupují žádné z velkovýroby.

Restaurace si nezakládá na žádném vyšším smyslu, jde jí především o výborné jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, které zaručeně ocení především naše česká klientela. Není vše ale jen o jídle a Češi jsou milovníky jak dobrého piva, tak i vína, a proto nabízejí vždy dvě piva (svrchně a spodně kvašené) a kvalitní vína, která dováží od vinařů, jež je vyrábí s láskou a citem pro přírodu. Navíc se letos stalo The Eatery jedinou restaurací, která je oficiálně ambasadorem exkluzivního šampaňského Krug.

V momentální situaci si můžete přes eshop restaurace nechat objednat rozvoz jídla, který si The Eatery zařizuje samo. Mimoto si zde můžete zakoupit i kvalitní víno převážně z Francie, Itálie a z Moravy.

The Eatery

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže