eD system je oficiálním distributorem chytrých produktů Tesla

30. Duben 2021

Produktů pro chytrou domácnost je na eD SHOPu opět více. Společnost eD system a. s. získala v březnu kontrakt na oficiální distribuci české značky Tesla.

Zákazníci aktuálně v eD SHOPu najdou od značky Tesla IP kamery, chytré produkty pro domácí mazlíčky a čističky vzduchu. „Sortiment postupně rozšíříme. Velmi brzy očekáváme naskladnění bezpečnostních senzorů, zásuvek nebo chytrých zámků a do konce roku očekáváme ekosystém více než 100 produktů,“ uvedl produktový manažer Petr Dospiva, který má značku v eD na starost.

Zajímavou novinkou jsou podle něj produkty z řady PET care, které dokazují, že koncept chytré domácnosti se dostává i do oblasti péče o domácí mazlíčky. V nabídce distributora tak jsou například dávkovače na krmivo a vodu pro psy či kočky. Osobně by doporučil i jakoukoli z čističek vzduchu, na kterých oceňuje skvělé specifikace.

Zdroj: Tesla

Zdroj: Tesla

Síla značky Tesla je v kvalitě provedení a ve sjednocení celého ekosystému do jednoho ovládacího prvku, kterým je mobilní aplikace Tesla Smart. Ta je navíc kompletně i jazykově lokalizovaná pro daný trh. Ovládání tedy už nemůže být jednodušší,“ ocenil produktový manažer.

Novinku eD nabízí pro zákazníky v Česku, na Slovensku i v Polsku. „Tesla Smart má však daleko větší celoevropské ambice. Aktuální alokace aplikace je kromě tří zmíněných zemí i pro Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rakousko nebo Británii,“ dodal Petr Dospiva.

Zdroj: Tesla

Zdroj: Tesla

eD system

Galerie

  • 0
  • 1
Zdroj: Tesla
Zdroj: Tesla

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže