Elektrické kolo VanMoof S5: revoluce v cyklistice

16. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 16. 12. 2023

Elektrická kola jsou stále populárnější mezi lidmi, kteří hledají způsob, jak se pohybovat po městě rychle, pohodlně a ekologicky. Mezi mnoha značkami a modely na trhu vyniká jedno kolo, které kombinuje inovativní technologii, elegantní design a vysoký výkon: VanMoof S5.

VanMoof S5 je jeden z nejnovějších modelů značky VanMoof, která se specializuje na inovativní a stylová kola s elektrickým pohonem. VanMoof S5 je určeno pro jezdce s výškou 165-210 cm a má řadu pokročilých funkcí, jako je automatická převodovka, integrované motory, vysokovýkonná baterie, inteligentní zámek a další.

VanMoof S5 je vybaveno dvěma motory, které jsou integrovány do předního a zadního kola. Motory jsou napájeny baterií, která je skrytá v rámu kola a má kapacitu 504 Wh. Baterie se dá nabít za 4 hodiny a poskytuje dosah 60-150 km, v závislosti na zvoleném režimu jízdy. Kolo má také automatickou převodovku, která se přizpůsobuje terénu a rychlosti jízdy, a nabízí čtyři úrovně asistence: eco, city, power a boost. Kolo se ovládá pomocí dotykového displeje na řídítkách, který zobrazuje rychlost, vzdálenost, stav baterie a další informace.

VanMoof S5 je kolo, které nabízí mnoho výhod pro uživatele. Jednou z nich je rychlost: kolo může dosáhnout maximální rychlosti 50 km/h, což je ideální pro dojíždění do práce nebo pro zábavné výlety. Další výhodou je pohodlí: kolo má ergonomický tvar, nastavitelnou výšku sedla a řídítek, a tlumiče, které zajišťují hladkou jízdu. Kolo je také bezpečné: kolo má silné brzdy, světla, zvonek, a inteligentní zámek, který se aktivuje pomocí aplikace v mobilním telefonu. Kolo je navíc odolné: kolo má hliníkový rám, který je odolný proti korozi a poškrábání, a pláště, které jsou odolné proti propíchnutí.

VanMoof S5 stojí 3 498 euro.

Galerie